وسایل ضروری پیکنیک که باید با خود حمل کنید

0

شاید به معنای واقعی، برای آقایون، چیزی لذت بخش تر از یک مسافرت و کمپینگ با اتومبیل شخصیشان نباشد. وسایلی را بار می زنید و به یکی از مکان های گردشگری که مد نظر دارید می رود. اما قبل از آن که ماجراجویی خود را آغاز کنید، لازم است که از به همراه داشتن برخی از وسایل ضروری پیکنیک مورد نیازتان می شود، اطمینان حاصل کنید.
برای اینکه یک سفر بی نظیر را تجربه کنید، برداشتن وسایل زیر را از یاد نبرید.

وسایل ضروری پیکنیک

چادر | وسایل ضروری پیکنیک

چادر | وسایل ضروری پیکنیک

چادر

این را در نظر داشته باشید که ممکن است به هر دلیلی، جای مناسب برای اقامت نداشته باشید، یا آن قدر مسیر تا طول بکشد و مجبور شوید شب را جایی بمانید. چه چیزی بهتر از یک چادر بزرگ که بتوانید در آن بمانید .
یک چادر، تنها بخشی از صندوق خودروی شما را می گیرد در عوض شما با خیالی آسوده مسیر را طی می کنید تا به مقصد برسید. چه چیزی بهتر از یک چادر که اتاقی نسبتا آسوده ای را برای شما فراهم کند.

نقشه

هرچقدر که شما راه را بلد باشید، اما ممکن است با یک غفلت، مسیر نادرستی را بپیمایید. پیشنهاد می شود که به نقشه های آنلاین تلفن های همراهتان بسنده نکنید، چرا که همانطور که میدانید همیشه و در همه ی مسیر اینترنت همراهیتان نخواهد کرد. پس یک نقشه ی کاغذی جدید را همراه خود داشته باشید.

 

یخچال مسافرتی

یخچال مسافرتی

یخچال مسافرتی یا غذای فاسد نشدنی

در سفر میبایست شما همه ی جوانب را در نظر بگیرید، در این چند ماه اخیر دیگر متوجه شده ایم که هر اتفاق غیر منتظره ایبه راحتی می تواند رخ دهد. آب و غذا از ملزومات سفر است. پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان به رستوران های میان راه اکتفا نکنید، محض احتیاط گوشه ای از صندوق خودروی خود را به این خوراکی ها و نوشیدنی ها اختصاص دهید تا با اطمینان کافی سفر کنید و برای هر احتمالی، برنامه ای داشته باشید.

جعبه ی کمک های اولیه

این وسیله هم جز ضروریات سفر است. بر هیچ کس پوشیده نیست که جعبه ی کمک های اولیه تا چه اندازه می تواند در سفر مهم باشد. اگر دعای خیر سفر به سلامت را کنار بگذاریم، آماده شدن برای هر حادثه ی ریز و درشتی می تواند اطمینان خاطر را به همراه داشته باشد و این یعنی دغدغه ها حین سفر کاسته می شود و در نهایت یک سفر خوشایند پیش رو خواهید داشت.

ابزار ایمنی و تعمیر خودرو

خودرویی که شما را به مقصد می رساند ممکن است به هر دلیل و اتفاقی از حرکت بایستد. آیا در تمام طول مسیر تعمیرگاه هایی وجود دارند که به داد شما برسند؟ مسلما خیر. پس اگر حتی به اندازه ی سر سوزنی از تعمیر کردن خودرو چیزی می دانید، ابزارهای لازم برای تعمیر و ایمنی خودرو در جایی که چندان دست و پا گیرتان نباشد، تعبیه کنید. این را در پس ذهنتان داشته باشید، کار از محکم کاری، عیب نمی کند!

چنانچه قرار است با خودرو، به پیکنیک بروید و کمپینگ را تجربه کنید، خوب است که این وسایل ضروری پیکنیک را با خود حمل کنید تا به بهترین شکل، اوقات خوشی را تجربه نمایید.

 

 

منبع:

 

https://www.mensjournal.com/

اشتراک:

نظرات بسته اند