وزیر بهداشت در خصوص تجمعات اعتراضی روزهای اخیر چه گفت؟

2

در واکنش به تجمعات اعتراضی روزهای اخیر، مقامات کشور اظهارات نظر گوناگونی داشته اند که نقطه ی مشترک بیشتر آن ها به توجه و تمرکز روی نکاتی که موجب اعتراض مردم به خصوص قشر ضعیف تر شده، متمرکز شده اند.

سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت نیز در این خصوص اظهار داشت: مایوس کردن مردم نه تنها گناه بزرگی است بلکه خیانت به کشور و جامعه است و بخشی از مشکلات موجود در کشور ناشی از جهلی است که نسبت به این امر داریم.

سید حسن هاشمی وزیر بهداشت

سید حسن هاشمی وزیر بهداشت

وی ادامه داد: گرفتن امید از مردم در همه جوامع می تواند باعث بروز مشکلاتی شود، نباید امید را از مردم گرفت، هر کدام از ما باید ببینیم که چه رفتاری انجام داده ایم که منجر به ناامید شدن مردم شده است و من وزیر بهداشت به شخصه باید بدانم در حوزه بهداشت و درمان چه اقداماتی موجب شده که مردم ناراحت، عصبانی و ناامید شوند.

وزیر بهداشت با اشاره به نقش رسانه ها خاطر نشان ساخت: باید دید که رسانه در کجا به مردم امید داده اند و کجا مردم را ناامید و مایوس کرده اند و باعث بدبینی مردم شده اند بنابراین هر شخصی در هر جایگاهی قوه مجریه، مقننه، و قضائیه و یا مراکز دولتی و خطیب نماز جمعه و یا فردی که در رسانه ملی ظاهر می شود همه در ایجاد امید و یا نا امیدی میان مردم نقش دارند.

هاشمی تاکید کرد: مایوس کردن مردم نه تنها گناه بزرگی است بلکه خیانت به کشور و جامعه است و بخشی از مشکلات موجود در کشور ناشی از جهلی است که نسبت به این امر داریم.

وی در نهایت گفت: نباید با اعمال خود و اخبار ناگوار و نادرست و یا تهمت های بی مورد به این و آن مردم را آزار دهیم. خداوند همه ما را هدایت کند و تلاش هایمان برای مردم بی منت، بدون توقع و بی دریغ باشد.

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. بهزاد موحدی در

    بد نگفته. همین هزینه های دندون پزشکی رو جناب آقای وزیر پیگیری کنن. از ترس اینکه پامون به دندون پزشکی و هزینه های کمرشکنش باز بشه روزی 5 بار مسواک می زنیم و نخ دندون می کشیم.!!!!!

  2. مهرنوش در

    واقعا هیچ کدوم از بیمه ها هم درست حسابی هزینه های دندون پزشکی رو پوشش نمی دن. باید یه فکری برای این موضوع کرد. یا ارزون کنن نرخ های دندون پزشکی رو یا این که مراکز دولتی دایر کنن