در پونیشا چه خبر است؟

1

وب سایت پونیشا به عنوان یک سایت کار از منزل از سال 1390 مشغول به فعالیت بوده است و طی این سال ها تا کنون فعالیت خود را به شکل قابل توجهی گسترش داده و به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است.

گروه پونیشا روی مشاغل فریلنسینگ فعالیت دارند و در رشته هایی که بهترین زمینه ها برای دورکاری و استخدام به کار در منزل را دارند، متمرکز شده است. این رشته ها عبارتند از: برنامه نویسی موبایل، برنامه نویسی وب، ترجمه، نوشتن مطلب، طراحی بنر، طراحی لوگو، سئو، طراحی قالب سایت
به این شکل که در هر یک از گروه های فوق فریلنسرهای مقیم پونیشا پروژه های برونسپاری شده را دریافت خواهند کرد و تمامی پرداخت ها از طریق وب سایت پونیشا ، سایت کار از منزل ، جا به جا و منتقل می شود.

در زیر به آن چه مدیریت وب سایت پونیشا، سایت کار از منزل در خصوص فعالیت تیم خود و وب سایت توضیح داده است، نگاهی می اندازیم.

 

وب سایت پونیشا| سایت کار از منزل

وب سایت پونیشا| سایت کار از منزل

 

مدیریت وب سایت می گوید: من نیما مدیر سایت پونیشا می خواهم در این پست کمی شما را با تیم و روش کار پونیشا بیشتر آشنا کنم. همانطور که می دانید، پونیشا به کارفرمایان کمک می کند برای پروژه های خود نیروی مناسب به صورت پروژه ای پیدا و استخدام کنند. از طریق سیستم پرداخت امن پونیشا با اطمینان پرداخت را انجام دهند و از طرف دیگر به نیروی کار متخصص کمک می کند با انجام پروژه ها درآمد کسب کنند.

پونیشا از سال ۹۰ شروع به کار کرد است و از آن روز تا به حال، تغییرات زیادی در سایت و روش کاری ما شکل گرفته است.

وی می افزاید: ما امروز ۱۳ نفر هستیم. یک بخش فنی داریم که این بخش به ۳ تا تیم تقسیم می شود و مدیریتش با سلمان است. سلمان در حال حاضر آلمان (برلین) است و به صورت دورکاری با تیمش کار می کند و یکی از ماموریت هایش، پیدا کردن راهی برای ورود به بازار جهانی است. بقیه اعضای تیم فنی به صورت حضوری و در مرکز شکوفایی منطقه انزلی مستقر هستند.

نیما توضیح می دهد: مرکز شکوفایی منطقه آزاد انزلی، فضایی را رایگان در اختیار ما قرار داده است و برای همه فعالیت های ثبتی، ۷۰% تخفیف برای ما در نظر گرفته است. یکی از هیجان انگیزترین قسمت ها، فاصله این دفتر با دریا است که در حدود ۲۰ قدمی ماست. بچه های تیم می توانند برای استراحت، چند دقیقه ای را در هوای خوب و در ساحل قدم بزنند و با انرژی بیشتری به کار بازگردند.

مدیر وب سایت پونیشا درباره ی بخش فنی تیم پونیشا توضیح ی می دهد: بچه های فنی در سه تیم مشغول به کار هستند:

تیم موبایل متشکل از ابی در قسمت اندروید، سبحان در قسمت iOS، و مجتبی به عنوان مدیر پروژه. به زودی و در تابستان اپلیکیشن iOS پونیشا لانچ خواهد شد و پس از آن اپلیکیشن دسکتاپ پونیشا را خواهیم داشت.

تیم وب “محصول جدید” New features team متشکل از بهمن در قسمت بک اند، و یک نفر فرانت اند که جایش در حال حاضر خالی است.
تیم وب “ارتقا محصول” Maintenance & Improvement team متشکل از میلاد در بک اند و میلاد (داریوش) در فرانت اند، و ساغر مدیر پروژه که مدیریت هر دو تیم وب را به عهده دارد.

وی تاکید می کند: در بخش پشتیبانی و مدیریت سایت ۳ نفر نیروی سخت کوش فعالیت می کنند. هر سه نفر به صورت دورکاری با هم و با بقیه اعضای تیم در ارتباط هستند. این تیم متشکل از روشنک مدیر خوشحال سازی مشتریان، رکسانا و ساناز مسئولین پشتیبانی هستند که روزانه به ۱۰۰ها تیکت پاسخ می دهند و ۱۰۰ها پروژه، مسابقه، نمونه کار، تصویر پروفایل، نام کاربران را بررسی و تایید می کنند. کار و حجم کاری که این تیم در طول روز انجام می دهند باور کردنی نیست. هر جا که می روند و در هر شرایطی که باشند، همیشه پنل مدیریت پونیشا در گوشی یا لپ تاپ آنها باز است و مشغول به کار هستند و هیچ روز تعطیلی ندارند.

تیم پشتیبانی از ۹ صبح تا ۱۲ شب کار میکنند، تایید پروژه ها و تیکت های شما بعد از ساعت ۱۲ شب در روز بعدی پیگیری میشوند.

ادامه ی توضیحات مدیریت وب سایت پونیشا را در آدرس زیر دنبال کنید:

داخل پونیشا چه می گذرد؟

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. روزبه عباسی در

    پونیشا خیلی وب سایت خوبیه. من تا حالا با این وب سایت کار نکردم ولی می دونم و شنیدم ا زدوستام که نتایج خوبی ازش گرفتن خدا قوت