نکات مهم در دکوراسیون رستوران ها

0

در رستوران ها آنچه که باید در زمان طراحی داخلی و خارجی مورد توجه قرار گیرد احساس مشتری ها است. اینکه رستوران در مکانی شلوغ باشد یا خلوت؛ باید تابلوی سردر به گونه ای طراحی شود تا در بین شلوغی دیده شود.

بهترین طراحی های داخلی رستوران همانی است که مشتری با دیدنش هوس کند لحظات بیشتری را در آن مکان بماند. نه اینکه سعی کند غذایش را سریع بخورد و برود.

قطعا به کار بردن یک تابلوی کوچک و معمولی در سردر رستوران های کنار جاده چندان جلب توجه نمی کند، رنگ بندی های متنوع نیز میتواند در شب به دیده شدن کمک زیادی بکند.

امروزه طراحان دکوراسیون با بهره گیری از رنگ، فرم خاص و نورپردازی، تابلوهایی بسیار تاثیرگذار که پیام آن نیز روشن، واضح و در عین حال بسیار جذاب است خلق می کنند. سبک حروف روی تابلو نیز باید منعکس کننده نوع رستوران باشد و به مردم نشانه هایی را که بدانند در داخل رستوران با چه روبرو می شوند، ارائه نماید.

اغلب مشتریان ممکن است از آشنا یان خود راجع به رستورانی چیزی بشنوند یا تبلیغ آنرا بخوانند یا قسمت ها و طراحی های داخلی بیاد ماندی را به خاطر بسپارند تمامی این اطلاعات موجب می شود که مشتری به رفتن یا نرفتن به آن رستوران برای اولین بار تصمیم بگیرد. با صرف اولین غذا در رستوران بیشتر مشتریان در مورد بازگشت مجدد به آنجا تصمیم می گیرند.

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران

مشتری ها در نگاه نخست به ظاهر ساختمان و سپس دکور ،طراحی میز و صندلی، نور پردازی، رنگ، کف سالن و غیره توجه می کنند که نشان دهنده لوکس و مجلل بودن رستوران یا ارزان قیمت بودن خواهد بود و بیشتر مشتری ها از روی همین نشانه ها تصمیم می گیرند تا به رستوران بروند یا نه!

پس از آنکه طراحی خارجی و داخلی مشتری را قانع کرد که به رستوران شما بیاید. این غذا و نوع سرویس دهی خدمه رستوران است که مشتری را ترغیب می کند برای بار دوم به این مکان مراجعه کنمد یا نه!

اشتراک:

نظرات بسته اند