نکات در ارتباط با خرید صندلی بار آشپزخانه

0

امروزه اکثر افراد برای اپن آشپزخانه, کابینت جزیره ای از صندلی بار استفاده می کنند. انتخاب صندلی بار و یا صندلی اوپن مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه بسیار سخت می باشد, چراکه باید مسائل مهمی نظیر ارتفاع, مدل, سبک و راحتی را در نظر بگیرند. با ما همراه باشید تا راهنمایی هایی مناسب برای خرید صندلی بار دریافت کنید.

ارتفاع مناسب صندلی بار

صندلی بار باید پایین تر و یا بالاتر از آشپز خانه قرار گیرد؟ برای دانستن آن که چه نوع صندلی باری می خواهید, ابتدا می بایست ارتفاع میز و یا کابینت خود را اندازه گیری نمایید. دقت کنید که قسمت نسیمن گاه صندلی بار باید حدود 20 تا 30 سانتی متر پایین تر از سطح کابینت و میز قرار بگیرد تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید. صندلی اپن دارای ارتفاعی بین 60 الی 70 سانتی متر از سطح زمین می باشد. صندلی معمولی حدود 45 سانتی متر از زمین تا نشیمن ارتفاع دارد. صمدلی بار نیز راتفاعی بین 70 الی 80 سانتی متر از سطح زمین دارد.

تعداد صندلی بار برای اوپن را مشخص نمایید

فاصله ی بین دو صندلی باید به قدری باشد که اشخاص بتوانند به راحتی بر روی آن بنشینند, بخیزند, غذا بخورند و حرکت نمایند. در صورتی که پهن ترین قسمت صندلی بار شما 40 تا 45 سانتی متر باشد, می بایست بین د صندلی 50 تا 55 سانتی متر فاصله بیندازید. در صورتی که پهن ترین قسمت صندلی بار شما 48 تا 55 سانتی متر باشد, به اندازه 60 تا 65 سانتی متر فاصله لازم است. اگز صندلی بار شما چرخان و یا دسته دار باشد, باید فضای بیشتری برای دو صندلی مقرر نمایید.

صندلی بار

صندلی بار

مدل صندلی بار

آیا قصد دارید سبک دکوراسیون منزل شما با صندلی بار هماهنگی داشته باشد؟ ایا صندلی بار در فضای آشپزخانه شما جای دارد؟ باید صندلی بار را به صورتی انتخاب نمایید که به خوبی مورد استفاده قرار گیرند.
اگر دوست ندارید صندلی اپن در یک نظر دیده شود باید از صندلی بار بدون پشتی استفاده نمایید. همان طور که می دانید این نوع صندلی ها به راحت جا به جا می شوند. اگر قصد دارید صندلی اپن چشمگیر و متفاوت داشته باشید از صندلی اپن با پشتی پهن استفاده کنید که بسیار راحت تر و مناسب تر هم هست.

جنس مناسب برای صندلی بار آشپزخانه

اگر قصد دارید از این صندلی در قسمتی استفاده کنید که غذا خورده می شود از جنس هایی استفاده کنید که به مراقبت و تمیز کاری زیاد نیاز نداشته باشد. برای این منظور باید از صندلی هایی استفاده کنید که جنس آن چوب, چرم و یا فلز باشد. یا می توانید از کوشن هایی استفاده کنید که به سادگی قابل شستشو باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند