نوشیدنی های کافی شاپی؛ اسموتی قهوه و موز

0

اگر برای یک گپ و گفت دوستانه، با همراهانتان به یک کافی شاپ  معمولی هم که بروید، در منوی آن اسامی را خواهید دید که با نوشیدنی ها و خوراکی های روزانه متفاوت است.

به جای نشستن روی صندلی کافی شاپ و سفارش از منوی کافی شاپ، آستین بالا بزنید و هر از گاهی خودتان یک نوشیدنی متفاوت تهیه کنید.

در این مطلب ما به آموزش تهیه ی اسموتی قهوه و موز می پردازیم.

اسموتی قهوه و موز

اسموتی قهوه و موز

اسموتی قهوه و موز

اول از همه باید بگوییم که این نوشیدنی را به کسانی که رژیم دارند اصلا پیشنهاد نمی کنیم. درست است که بسیار مقوی است و برای شروع یک روز کاری پر انرژی مناسب است، اما به دلیل مواد خوراکی که درون آن استفاده می شود، اگر توسط این افراد میل نشود، بهتر است.

طرز تهیه:

در ابتدا قهوه را دم کنید و داخل قالب های یخ بریزید. حال قالب ها را برای مدت 2 ساعت درون فریزر قرار دهید تا یخ بزند. البته می توانید به جای دم کردن قهوه، از قهوه های فوری استفاده کنید.

بعد از آنکه قالب های قهوه آماده شد، آنها را به همراه یک لیوان شیر سرد، یک عدد موز بزرگ، یک قاشق غذاخوری کره بادام زمینی، یک قاشق غذاخوری عسل، یک قاشق غذاخوری پودر کاکائو درون مخلوط کن بریزید و هم بزنید تا مخلوطی یکدست و یکنواخت به دست آید.

اسموتی قهوه و موزی که درست کردید را درون لیوانی که دوست دارید بریزید و نوش جان کنید.

البته باید بگوییم که اگر از طعم و شیرین عسل خوشتان نمی آید، می توانید بدون آنکه به ترکیب اسموتی لطمه ای وارد کنید، آن را حذف کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند