نمونه هایی از کاناپه های رستورانی

2

کاناپه های رستورانی مدرن با طراحی های خاص و جلوه ای زیبا تاثیر فوق العاده ای در دکور داخلی فضای رستوران و یا فست فود خواهند داشت.

کاناپه ها و نیمکت های رستورانی در جلب رضایت و رفاه مشتری به اندازه ی کیفیت غذا مهم و تعین کننده هستند.
در اینجا به چند نمونه از کاناپه ها و نیمکت ها رستورانی که توسط وب سایت تخصصی مبلمان و میز و صندلی جهانتاب عرضه شده اند، توجه می کنیم.

کاناپه رستورانی مدل رستو ( C )

ارتفاع این کاناپه 116 سانتی متر بوده و طول و عرض آن به ترتیب 180 سانتی متر و 62 سانتی متر می باشد.

بدنه ی کاناپه رستورانی استو از تلفیق فلز و ام دی اف بوده و روکش چرمی آن جلای فوق العاده زیبا و چشمگیری دارد.

توصیف جهانتاب: کاناپه رستورانی رستو C جلوه ی خاصی به محیط کاری شما می دهد. این مبل فست فودی در کافه و کافی شاپ های لاکچری هم مورد مصرف زیادی دارد. نیمکت نشیمن این مبلمان غذا خوری با زاویه ای مناسب حس خوب یک سالن غذا خوری لوکس را ایجاد می کند. لمسه دوزی پشتی آن نمای کلاسیک به کار می دهد که خاص فضاهای ایتالیایی است، در طراحی داخلی و دکوراسیون تخصصی هتل، فود کورت و مجتمع های پذیرایی می توان از این مدل زیبا استفاده کرد. از ویژگی های این کاناپه دوخت یک تیکه و دو لایه و تنوع رنگ چرم و پارچه آن است و ست کردن آن با صندلی که برای محیط VIP و ایجاد فضای خصوصی مناسب است و ساخت آن به صورت صندلی سفارشی در هر ابعاد انجام می گیرد.

کاناپه رستو C

کاناپه رستو C

کاناپه رستورانی مدل رستو (CW)

طول این کاناپه 180 سانتی متر است. عرض آن 62 سانتی متر و ارتفاعش به 116 سانتی متر می رسد.
بدنه ی کاناپه رستورانی رستو از ترکیب فلز با ام دی اف ساخته می شود و روکش آن تماما چرم و در برخی قسمت ها روکش بلوطی ست.

لازم به ذکر است که فوم به کار رفته در این کاناپه ی رستورانی از نوع فوم تزریقی و کاملا محکم است.

توصیف جهانتاب: کاناپه فست فودی و رستورانی رستو CW با پشتی بلند است که در کافه ها پر مصرف است، نشیمن این مبل کافی شاپی به همراه لمسه دوزی مربعی پشتی آن طرح بسیار ساده و زیبایی را ایجاد کرده است. می توان از این مبلمان در دکوراسیون داخلی و طراحی رستوران های ایتالیایی و فرانسوی و فود کورت ها از این مدل استفاده کرد. از ویژگی های این کاناپه دوخت یک تیکه و دو لایه و تنوع رنگ چرم و پارچه آن است و ست کردن آن با صندلی که برای محیط VIP و ایجاد فضای خصوصی مناسب است. ساخت آن به صورت صندلی سفارشی در هر ابعاد انجام می گیرد.

کاناپه رستورانی CW

کاناپه رستورانی CW

کاناپه رستورانی سوپریم S

کاناپه رستورانی سوپریم S دارای ارتفاع 108 سانتی متر بوده و طول و عرض آن به ترتیب 180 سانتی متر و 60 سانتی متر هستند.

استراکچر این مدل تماما فلزی بوده و روکش آن به انتخاب مشتری از چرم یا پارچه در تنوع رنگی خواهد بود.

توصیف جهانتاب: کاناپه رستورانی سوپریم S یک مبل فست فودی با نمای تمام چرم به همراه پایه های فلزی که بسیار مناسب برای کافی شاپ ها، کافه ها و فود کورت ها است. در طراحی تخصصی داخلی فست فود ایتالیایی و مکزیکی می توان از این مبلمان رستوران هم استفاده نمود. از ویژگی های این کاناپه دوخت یک تیکه و دو لایه و تنوع رنگ چرم و پارچه آن و ست کردن آن با صندلی که برای محیط VIP و ایجاد فضای خصوصی مناسب است. ساخت آن به صورت صندلی سفارشی در هر ابعاد انجام می گیرد.

کاناپه رستورانی سوپریم S

کاناپه رستورانی سوپریم S

کاناپه رستورانی مدل آستوریا

طول و عرض و ارتفاع کاناپه رستورانی مدل آستوریا به ترتیب 180 سانتی متر در 60 سانتی متر و در 100 سانتی متر است.
استراکچر کاناپه رستورانی مدل آستوریا فلزی ست و پایه های آن از پروفیل آهن با پوشش کروم هستند.

توصیف جهانتاب: کاناپه رستورانی آستوریا با استراکچر تمام فلز مناسب فضاهای پر استفاده می باشد. نشیمن و پشتی این نیمکت فست فودی به شکل پیوسته است. بدنه بسیار محکم و با دوام و پایه های آب کروم دار آن درخشش زیبایی ایجاد می کند. این مبلمان غذا خوری در طراحی و دکوراسیون داخلی کافه ها، کافی شاپ ها و فود کورت ها قابلیت کاربری دارد.

کاناپه رستورانی آستوریا

کاناپه رستورانی آستوریا

کاناپه رستورانی کارتل S

این کاناپه دارای استراکچر تماما فلزی را با روکش یکدست چرم می باشد.

ارتفاع آن 115 سانتی متر بوده و طول و عرض این مدل به ترتیب 180 سانتی متر در 60 سانتی متر هستند.

توصیف جهانتاب: کاناپه کارتل S با رکاب فلزی در عین سادگی می تواند زینت سالن غذا خوری باشد. استراکچر این کاناپه تماما فلزی می باشد. در طراحی داخلی کافه و فودکورت می تواند مورد استفاده قرار گیرد و از ویژگی های آن دوخت یک تیکه و دو لایه و تنوع رنگ چرم و پارچه آن است و ست کردن آن با صندلی که برای محیط VIP و ایجاد فضای خصوصی مناسب. ساخت آن به صورت صندلی سفارشی در هر ابعاد انجام می گیرد.

کاناپه رستورانی کارتل S

کاناپه رستورانی کارتل S

کاناپه رستورانی کارتل W

این کاناپه دارای استراکچر فلزی بوده و با روکش دو رنگ و دو تیکه چرمی عرضه می شود.

طول و عرض و ارتفاع کاناپه کارتل W به ترتیب برابر با 180 سانتی متر در 60 سانتی متر در 115 سانتی متر می باشد.

تفاوت این مدل با نمونه ی کارتل S در پایه های تکی چوبی ست که در مدل کارتل W دیده می شود.

توصیف جهانتاب: کاناپه رستورانی کارتل W یک مبلمان مدرن با استراکچر فلزی و پایه های چوبی در رستوران ایرانی، کافی شاپ ها و کافه های لاکچری و سفره خانه های خاص به کار می رود. در طراحی داخلی فود کورت ها می توان از این مدل زیبا استفاده کرد. از ویژگی های این کاناپه دوخت یک تیکه و دو لایه و تنوع رنگ چرم و پارچه آن است و ست کردن آن با صندلی که برای محیط VIP و ایجاد فضای خصوصی مناسب است. ساخت آن به صورت صندلی سفارشی در هر ابعاد انجام می گیرد.

کاناپه رستورانی کارتل W

کاناپه رستورانی کارتل W

کاناپه رستورانی فیگارو M

این کاناپه که در دو طرف دارای دسته هایی با ارتفاع برابر با سطح خود است یکی از راحت ترین و شیک ترین نمونه های ارائه شده می باشد.

ابعاد این کاناپه معادل ارتفاع: 180 سانتی متر، عرض: 62 سانتی متر و ارتفاع: 115 سانتی متر است.

استراکچر کاناپه رستورانی فیگارو M از جنس فلز و ام دی اف می باشد و روکش آن به انتخاب مشتری چرم یا پارچه خواهد بود.

توصیف جهانتاب: کاناپه رستوران و نیمکت فست فودی فیگارو M یک نیمکت و مبل غذا خوری لاکچری پشت بلند که مناسب فضاهای دنج برای مشتریان می باشد. در طراحی داخلی کافه ها و فود کورت ها کاربری فراوانی دارد این مبلمان کافی شاپی خاص فضاهای کلاسیک و شیک است.

کاناپه رستورانی فیگارو M

کاناپه رستورانی فیگارو M

کاناپه رستورانی فیگارو U

کاناپه فیگارو U همان طور که از اسم آن برمی آید به شکل  حرف U انگلیسی چیده می شود.

ابعاد این کاناپه در ارتفاع 115 سانتی متر، طول 180 سانتی متر و عرض 62 سانتی متر می باشد.

استراکچر کاناپه رستورانی فیگارو U از جنس فلز و ام دی اف بوده و روکش این محصول نیز از تلفیق چرم و پارچه در نظر گرفته شده است.

توصیف جهانتاب: کاناپه رستوران و فست فودی فیگاروU یک مبل کافی شاپی که می تواند فضاهای دنج، خصوصی و VIP سالن های غذا خوری باشد، این مبلمان با ترکیب خود حس لاکچری به فضای داخلی فست فود، کافه و فود کورت می دهد، از ویژگی های این کاناپه دوخت یک تیکه و دو لایه و تنوع رنگ چرم و پارچه آن است و ست کردن آن با صندلی که برای محیط VIP و ایجاد فضای خصوصی مناسب است. ساخت آن به صورت صندلی سفارشی در هر ابعاد انجام می گیرد.

کاناپه رستورانی فیگارو U

کاناپه رستورانی فیگارو U

کاناپه رستورانی فیگارو C

کاناپه رستورانی فیگارو C دارای استراکچر فلز و ام دی اف بوده و روکش آن از دو جنس چرم و پارچه می باشد.

عرض این کاناپه 62 سانتی متر بوده و طول آن 180 سانتی متر می باشد. ارتفاع آن نیز 115 سانتی متر است.

توصیف جهانتاب: مبل رستورانی فیگارو C یک مبلمان فست فودی مدرن و شیک است که در کافی شاپ ها و کافه های مدرن مورد مصرف است، این کاناپه غذا خوری در طراحی و دکوراسیون داخلی این فضاهای نام برده قابلیت کاربری دارد. نیمکت چرمی ضخیمی که نشیمن را خیلی راحت می کند خاص صندلی غذا خوری های اروپایی است. از ویژگی های این کاناپه دوخت یک تیکه و دو لایه و تنوع رنگ چرم و پارچه آن است و ست کردن آن با صندلی که برای محیط VIP و ایجاد فضای خصوصی مناسب است. ساخت آن به صورت صندلی سفارشی در هر ابعاد انجام می گیرد.

کاناپه رستورانی C

کاناپه رستورانی C

اشتراک:

2 دیدگاه