به تماشای نمایش پیانیستولوژی بروید؛اثر برگزیده تئاتر فجر

5

اگر اهل تئاتر هم نباشید، رفتن به تئاتر و نشستن بر صندلی تالاری و تماشای یک نمایش هنری را به شدت توصیه می کنیم. این نمایش می تواند “پیانیستولوژی” اثر برگزیده ی سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر باشد که حالا در تئاتر ایرانشهر به روی صحنه می رود.

نمایش “پیانیستولوژی” به کارگردانی محمد نیازی یک اثر فاخر است که توانسته در جشنواره ی امسال جوایر متعددی را از آن خود کند. از جمله افتخارات این نمایش به غیر از اثر برگزیده باید به تندیس بهترین آهنگسازی، بهترین طراحی صحنه و تقدیر شده در بخش بهترین کارگردانی و بازیگری زن اشاره کرد که همین موضوع سبب می شود این آخر هفته خود را مهمان یک نمایش بی نظیر کنید.

نمایش پیانیستولوژی

نمایش پیانیستولوژی

برای خرید صندلی تالاری , صندلی آمفی تئاتر و سینما کلیک کنید.

در این اثر فاخر که جز نمایشهای پر بازیگر است، هنرمندانی نظیر مهسا غفوریان، مهدی ضیاءچمنی، مجتبی شفیعی، میلاد قنبری با همراهی محمد ندرتی، امیرعطا صفرلی، حانیه طیبی، امین مشکل‌گشا، مریم تقدیسی، میلاد طاهرعزیزی، میلاد ادیب، محمدصادق غلامیان، سحر دولت‌آبادی، نوید عباسی، سجاد خسروی ایفای نقش می کنند.

داستان نمایش پیانیستولوژی

در خلاصه ی نمایش پیانیستولوژی آمده است که روایت ‌گر یک دگرگونی تاریخی است. طبق تاریخ، قرون وسطی پس از فروپاشی، جای خود را به یک جنبش فکری به نام “رنسانس” می‌دهد. جنبشی که عقل، حاکم مطلق آن بود. “باخه”، راهبه ‌ی بزرگ کلیسا و مسئول تفتیش عقاید، به صورت مخفیانه در حال تدوین نقشه ‌ای است که قرون وسطی را به همین مسیر بیاندازد.
در طرفی دیگر، “ایوان” و “یوهان”، دو پیانیست چیره‌ دست، می‌خواهند کاری کنند که حکومت پس از قرون وسطی، به دست هنرمندان بیفتد. در این میان، زنی محسور در آینه با نام “ماریا” نیز وجود دارد که هیچ چیز برایش مهم ‌تر از تداوم حکومت کلیسای ناب نیست.  پیانیستولوژی جدال آهنگین این فرامین فکری است.

زمان و قیمت بلیت نمایش پیانیستولوژی

در آخر باید گفت پر افتخار ترین نمایش جشنواره سی ششم تئاتر فجر به نویسندگی “سهند خیرآبادی” و تهیه‌ کنندگی “مسعود حکم‌آبادی” از ۲۵ بهمن‌ ماه الی  ۰۷ اسفند به مدت ۱۰شب در تماشاخانه ی ایرانشهر؛ سالن استاد ناظرزاده کرمانی به روی صحنه خواهد رفت. به دلیل این محدودیت زمانی از همین حالا به رزرو صندلی تالاری این نمایش بپردازید تا بیننده ی یک اثر فاخر شوید.
در ضمن این نمایش از ساعت 18 به روی صحنه می رود که مدت زمان آن یک ساعت و سی دقیقه است. قیمت بلیت هم تنها 35 هزار تومان است که از طریق شماره تماس  ۰۹۱۹۷۱۳۸۳۱۷ و همینطور به طور آنلاین می توانید رزرو کنید.

نمایش پیانیستولوژی

نمایش پیانیستولوژی

نمایش پیانیستولوژی

نمایش پیانیستولوژی

اشتراک:

5 دیدگاه

  1. چه گریم باحالی. من تئاتر کمدی میرم . ولی این به نظر خیلی جذاب میاد حتما بریم با دوستام