برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه کسب و کار

1

نمایشگاه بین المللی تهران در دی ماه سال جاری میزبان نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه ی کسب و کار است که با مشارکت سازمانها و نهادهای دولتی و همچنین با حضور شرکتها، بنگاهها، موسسات کاریابی و کارآفرینی و حتی بهترین سایت استخدام تهران برگزار می شود.

این نمایشگاه بین المللی که در سه حوزه ی خدمات مدیریتی، حوزه ی خدمات فرانچایز و استارت آپهای مدیریتی برپا می شود هدفش توسعه ی کسب و کارها در راستای اقتصاد مقاومتی، معرفی خدمات نوین مدیریتی، آشنایی با فرانچایز برای مدیران و سرمایه گذاران و توسعه ی استارت آپها است.

نمایشگاه بین المللی توسعه ی کسب و کار

نمایشگاه بین المللی توسعه ی کسب و کار

به گزارش سی اس وب به نقل از ایلنا، مهدی فرهادی نیا مدیر برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه ی کسب و کار گفت: این نمایشگاه نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه ی کسب و کار است که با حضور و مشارکت تعداد 70 شرکت و غرفه دار در فضائی بالغ بر 2000 متر مربع در سالنهای 10 و 11 محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

به گفته ی ایشان، این نمایشگاه با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان مدیریت صنعتی و دانشکده ی کار آفرینی دانشگاه تهران، خانه ی صنعت معدن تجارت، کانون کار آفرینان استان تهران، اتاق اصناف ایران، بنیاد فرهنگی اصناف ایران و انجمن ملی فرانچایز ترکیه برپا خواهد شد.

فرهادی نیا خاطر نشان شد: با وجود اینکه حوزه‌ های کسب ‎وکاری که در این نمایشگاه حضور دارند، نوظهور هستند اما در توسعه ی کسب‎ وکار نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. به گفته ی مدیر برگزاری نمایشگاه،ما در ایران در حال پوست اندازی از اقتصاد منبع محور به سمت اقتصاد دانش بنیان هستیم و نمایشگاه توسعه ی کسب و کار قطعا موجب بهبود فضای کسب و کار و به تبع آن اوضاع اقتصادی جاری خواهد شد.

ایشان در ادامه به موضوع فرانچایز پرداخت و آنرا یکی از محورهای مهم این نمایشگاه بیان کرد و افزود: اگر در زمینه ی فرانچایز فرهنگ سازی صورت گیرد جوانانی که به دنبال کسب و کار هستند می توانند کسب و کار پایدار ایجاد کنند. به گفته ی فرهادی نیا اگر وارد فرانچایز شویم شغلهای پایدار و کسب و کار درازمدت توسعه پیدا می کنند زیرا مدلی را نشان می دهد که براساس ان آدمها وارد کسب و کار استاندارد و سود تعریف شده، می شوند.

در آخر برای علاقه مندان باید گفت دربهای نخستین نمایشگاه بین المللی توسعه ی کسب و کار از 21 تا 24 دی ماه هر روز از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران به روی عموم باز است.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. رضا.عباسی در

    این دو تاسالن بزرگترین سالن ها هستن. ورود برای همه آزاده؟