نظرسنجی با اموجی اسلایدر در اینستاگرام

0

امکان نظرسنجی در اینستاگرام چیز تازه ای نیست و از مدتی قبل کاربران این اپلیکیشن با قرار دادن گزینه هایی در مورد تصاویر و ویدئوهای ارسالی خود نظر سنجی به راه می انداختند.

اما نظرسنجی با اموجی ها در اینستاگرام دنیای متفاوتی دارد که این اتفاق را بارها جذاب تر و انعطاف پذیرتر ساخته است.

به این شکل که شما دیگر ناچار نیستید از میان دو گزینه انتخاب داشته باشید!

اما این اتفاق چطور می افتد؟

حتما شما تصویر یا ویدئویی را برای ارسال در اینستاگرام در نظر گرفته اید. و قصد دارید یک نظر سنجی برای آن ترتیب دهید. خب حالا اموجی مورد نظرتان را انتخاب کرده و در کنار آن متن سوال نظرسنجی را تایپ کرده و ارسال می نمایید.

قابلیت نظرسنجی با اموجی در اینستاگرام

قابلیت نظرسنجی با اموجی در اینستاگرام

کاربران یکی یکی سوال نظرسنجی تان را مشاهده کرده و به فراخور پاسخی که می خواهند بدهند، این اموجی را به سمت راست کشیده و رها می کنند و یا به سمت چپ می کشند و رها می کنند. توجه دارید که در این شرایط می توانید به میزان دلخواه نظر خود را وارد کرده و تنها به یکی از دو جواب مخالف هم اکتفا نخواهید کرد. یعنی جواب شما به سوال نظرسنجی شدت و ضعف خواهد داشت.

به نظر می آید که این قابلیت جدید اینستاگرام برای کاربران احترام بیشتری قائل شده و آن ها می توانند در ارائه ی نظر خود کاملا ظریف و با نکته سنجی عمل کنند.

دیجیاتو در این خصوص اضافه کرده است؛ ” توسعه دهندگان اینستاگرام برای افزایش هرچه بیشتر جذابیت آن در حال توسعه قابلیت های دیگری از قبیل پرداخت درون برنامه ای، پشتیبانی از تصاویر اسلوموشن، کلید صامت برای یک کاربر به خصوص، Story Reactions برای واکنش سریع به استوری دوستان و قابلیتی به نام جستجوی موزیک هستند که به کاربران اجازه می دهد موزیک ها را بر اساس ژانر، مود و غیره جستجو کرده و به استوری های خود اضافه کنند.”

اشتراک:

نظرات بسته اند