اسامی نامزدهای جوایز سالانه انجمن بازیگران (SAG) اعلام شد

1

هر ساله پس از اعلام فیلم هایی که در انجمن بازیگران SAG جوایز بهترین بازیگری را دریافت می کننند. مردم برای رزرو صندلی سینما صف میکشند. امسال فیلم «سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری» در چهار بخش برنده شده!

فهرست نامزدهای بیست و چهارمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران (SAG) چهارشنبه شب اعلام شد. در این میان فیلم «سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری» ساخته مارتین مک دونا موفق به کسب نامزدی در چهار بخش شد که شامل نامزدی سه بازیگر فرانسیس مک دورمند، وودی هارلسون و سام راک ول و نیز نامزدی گروه بازیگران است.

کمدی رمانتیک «لیدی برد» به کارگردانی گرتا گرویگ نیز سه نامزدی کسب کرد که در بخش بهترین گروه بازیگری، بهترین بازیگر زن برای سیرشا رونان و بهترین بازیگر زن مکمل برای لوری متکالف است.

شگفتی این فهرست نادیده گرفته شدن فیلم «پست» ساخته استیون اسپیلبرگ است. که نه تام هنکس و نه مریل استریپ به فهرست نامزدها راه نیافتند.

در بخش بهترین بازیگر مرد، تیموتی شالامه برای فیلم «با نامت مرا صدا کن»، جیمز فرانکو برای «هنرمند فاجعه»، دانیل کالویا برای «برو بیرون»، گری اولدمن برای «سیاه ترین ساعت» و دنزل واشنگتن برای «جناب آقای رومن جی. ایزراییل» نامزد شده اند. شگفتی این بخش نادیده گرفته شدن دانیل دی-لوییس برای بازی در «موضوع فانتوم» بود.

انجمن بازیگران

انجمن بازیگران

در بخش بهترین بازیگر زن جودی دنچ برای «ویکتوریا و عبدل»، سالی هاوکینز برای «شکل آب»، فرانسیس مک دورمند برای «سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری»، مارگو رابی برای «من، تونیا» و سیرشا رونان برای «لیدی برد» نامزد شدند.

در بخش بازیگر مرد مکمل نامزدها عبارتند از استیو کارل برای «نبرد جنسیت»، ویلم دفو برای «پروژه فلوریدا»، وودی هارلسون برای «سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری»، ریچارد جنکینز برای «شکل آب» و سام راک ول برای «سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری»

در بخش بازیگر زن مکمل نیز مری جی. بلایج برای «مادبوند»، هونگ چاو برای «کوچک کردن»، هالی هانتر برای «مریض بزرگ»، آلیسون جنی برای «من، تونیا» و لوری متکالف برای «لیدی برد» نامزد شده اند.

در بخش گروه بازیگری، بازیگران فیلم «مریض بزرگ»، «برو بیرون»، «لیدی برد»، «مادبوند» و «سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری» نامزد شدند.

این فهرست شامل نامزدهای بخش تلویزیون نیز هست. در بخش تلویزیون، سریال علمی تخیلی «چیزهای عجیب»، کمدی «گلاو»، درام «دروغ های کوچک بزرگ» هر یک چهار نامزدی کسب کرده اند.

برندگان جوایز سالانه انجمن بازیگران ۲۱ ژانویه ۲۰۱۸ معرفی می شوند.

اشتراک:

۱ دیدگاه