در یک رستوران ژاپنی, میمون غذای مشتری را سرو می کند

0

شاید نشستن بر روی صندلی چوبی به دور میزی گرد و یا مستطیل در رستوران برای شما تکراری و یکنواخت شده باشد و دلتان بخواهد رستورانی با حال و هوای متفاوت را تجربه کنید. خوب توصیه می کنیم به ژاپن بروید تا یک میمون بازیگوش از شما پذیرایی کند!

در سراسر دنیا رستورانهای خلاقانه ی بیشماری وجود دارند که هر کدام با یک ویژگی منحصر به فرد سعی به جذب مشتری بیشتر دارند. در میان رستورانهای خلاقانه با میز و صندلی رستورانی خاص، یک رستوران سنتی چینی به چشم می خورد که وجود میمون گارسون سبب شهرت آن شده است.

رستوران کایابوکیا تاورن در شهر اوتسونومیا ژاپن مانند تمامی رستورانهای سنتی ژاپن با میزهای چوبی کوتاهی که در فرهنگ ژاپن جا افتاده تزئین شده است. اما این ساختار رستوران نیست که سبب محبوبیت و شهرت آن شده است، بلکه میمونی است که از مشتریها پذیرایی می کند و باعث شادی و خنده ی آنها می شود.

میمون‌ کوچک گارسون رستوران ژاپنی

میمون‌ کوچک گارسون رستوران ژاپنی

فوکو چان نام میمون 17 ساله ای است که در رستوران کایابوکیا تاورن از مشتریها پذیرایی می کند. او نخستین بار با گذاشتن دستمال‌ سفره روی میز کار خودش را آغاز کرد و خیلی سریع با تصمیم صاحبش یات چان به یکی از گارسونهای رستوران بدل شد.

حالا فوکو چان از مشتریهای رستوران که نه برای خوردن غذا بلکه برای تماشای او و عکاسی به این رستوران می آیند پذیرایی می کند. جالب است مردم از سراسر دنیا به این شهر و البته رستوران می آیند تا فوکو چان بازیگوش را که حتی غذای مشتری را هنگام سرو غذا روی زمین می ریزد را از نزدیک ببینند و عکس یادگاری از او تهیه کنند. در ادامه فیلمی از میمون گارسون را با هم تماشا می کنیم:

اشتراک:

نظرات بسته اند