میز دایره ای پایه فلزی

0

میزهای پایه فلزی خریداران خاص خود را دارند و غالبا می بینیم که این میزها با صفحه های رویی شیشه ای یا فلزی و حتی چوبی و ام دی اف عرضه می شوند.

اگر قصد خرید میز با پایه ی فلزی داشته باشید، مشاهده می کنید که میزهای پایه فلزی غالبا در انواع دو یا چهار نفره تولید می شوند. البته این میزها را در ابعاد دیگر نیز در بازار خواهید یافت، اما سبک طراحی پایه های فلزی به گونه ای ست که معمولا انواع دو نفره یا چهار نفره سازگاری بیشتری با پایه های فلزی ایجاد می کنند.

از انواع میزهای پایه فلزی در محصولات جهانتاب به سراغ میز 1043 می رویم که ساختاری محکم و ظاهری شیک دارد.

میز پایه فلزی 1043

میز پایه فلزی 1043 از محصولات جهانتاب به شمار می رود که ابعادی معادل 110 سانتی متر در 110 سانتی متر در 75 سانتی متر دارد.

این میز همان طور که مشاهده می کنید چهار پایه ی جداگانه ی فلزی با پوشش و روکش کرومی دارد و این روکش کروم جلا و برق خاصی به پایه های میز 1043 بخشیده است.

شما می توانید میز پایه فلزی 1043 را در ابعاد 2 تا 12 نفره سفارش دهید، اما مطابق چیزی که توصیه کردیم، مدل 2 نفره و 4 نفره ی این میز بهترین فرم آن هستند.

این میز با صفحه ی رویی از جنس ام دی اف ساخته می شود و شما می توانید رنگ صفحه ی رویی آن را به سلیقه ی خود سفارش دهید.

از میز پایه فلزی 1043 می توان در رستوران ها، فست فودها و نیز کافی شاپ ها و آشپزخانه ی منازل استفاده کرد و این میز در ترکیب با صندلی های پایه فلزی و حتی صندلی های چوبی ست خوبی خواهد داشت.

اشتراک:

نظرات بسته اند