میز های مناسب کافی شاپ

0

اگر قصد خرید ارزانترین میز کافی شاپی را دارید و بودجه ی کمی برای خرید میز در نظر گرفته اید و می خواهید میز های مناسب و زیبا برای فضای داخلی کافی شاپ خود تهیه کنید,سایت جهانتاب را به شما عزیزان معرفی می نماییم. به وسیله ی این سایت و با خرید از سایت جهانتاب می توانید انواع متنوعی از میز ها را با بهترین قیمت ها خریداری کنید و رنگ و جنس پارچه ها را نیز به درخواست و سفارش خودتان تحویل بگیرید. با ما همراه باشید تا برخی از میز های کافی شاپی این گروه معتبر و با تجربه را به شما عزیزان معرفی نماییم.

انواع میز های سایت جهانتاب

میز 1027WS

هر فضایی به یک نوع میز و صندلی خاص نیازمند است. بعضی از کاف شاپ ها و رستوران ها دارای فضایی شیک و کلاسیک هستد که برای طراحی داخلی این کافی شاپ ها می بایست از صندلی ها و میز های متناسب با سبک آن کافی شاپ استفاده کرد. این نوع میز دقیقا این ویژگی را داراست و متناسب با فضای یک کافی شاپ کلاسیک طراحی شده است.
این میز با ظاهر شیک و جمع و جور خودبه فضای کافی شاپ زیبایی خاصی می بخشد. ساختار این میز چوبی از جنس فلز است و به همین جهت دارای استحکام بالایی می باشد. طراحی این میز به طور یک پارچه است و روکش آن از جنس بلوط است که با توجه به سلیقه ی مشتری می توان از متریال های دیگر نظیر MDF با لبه ی 8 سانتی متری, کورین, PVC وکیوم و … استفاده کرد. به دلیل آن که این میز جای کمی را اشغال می کند کاربری راحتی دارد و برای نشستن و جابه جایی افراد بسیار راحت می باشد. رنگ چوب میز می توان در انواع متنوعی تولید شود.

میز 1027WS

میز 1027WS

میز w96

میز w96 به شکل مستطیل است و روی پایه ای قطور قرار می گیرد. این میز به طور کامل از جنس چوب است و روکش آن طبق سلیقه ی مشتریاز جنس چوب و یا MDF تولید می شود. صفحه ی رویی این میز به دلیل ضخامت بالا ار استحکام زیادی برخوردار است. پایه ی این میز نیز بسیار قطور است که موجب می شود میز تعادل خوبی داسته باشد. به دلیل داشتن طراحی زیبا برای رستوران ها, کافی شاپ ها و منزل بسیار مناسب است. ست کردن مناسب با صندلی یا کاناپه رستورانی جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی می دهد.همچنین براساس سفارشات در ابعاد مختلف برای 4 تا 12 نفر و در شکل مربع یا مستطیل تولید می شود.

میز W96

میز W96

میز 1024L

این نوع میز دارای صفحه ای گرد است که جنس رویه ی آن از چوب است که پایه های آن آهنی لوله شکل می باشد که با کروم پوشیده شده است و استحکام بالایی دارد و به همین ترتیب چهار پایه ای که بر روی زمین قرار می گیرد تعادل میز را برقرار می کند. این میز ظرفیت 2 تا 4 نفر را تامین می کند و در رستوران ها و فست فود ها و گاهی اوقات در کافی شاپ ها قابل استفاده است.

میز1024L

میز1024L

اشتراک:

نظرات بسته اند