میز شیشه ای در اداره ها

0

میز شیشه ای پذیرایی و اتاق خواب, میز اداری شیشه ای هم به علت وزن سبک مورد نظر افراد زیادی قرار می گیرد. همچنین میز های شیشه ای را می توان در فضاهای کوچک قرار داد, بدون اینککه فضا را گرفته و شلوغ نشان دهد. به دلیل آن که نور از میز شیشه ای عبور می کند, حس باز بودن فضا به بیننده انتقال می یابد و محیط را روشن تر می بیند. لازم به ذکر است که موارد بالا تنها دلایل خرید میز شیشه ای برای اتاق کار و اداره ها نیست. میز های شیشه ای دارای فریم های زیبا می باشند و در هر مکانی به سرعت نظر ها را به خود جلب می کنند.
بهتر است بدانید که فرم میز های شیشه ای چه از جنس چوب باشد و چه از جنس فلز باشد, به دلیل آن که تضاد جالبی با شیشه ایجاد می کند,دککوراسیون بی نظیر و بسیار شیکی را نشان می دهد. به همین دلیل است که در اتاق های مهم همچون اتاق مدیریت, اتاق کنفرانس و یا اتاق کار وکلا از میز های شیشه ای استفاده می کنند. در عکس های زیر ملاحظه کنید که اگر میز های شیشه ای توسط یک تولید کننده ی حرفه ای طرای شود, چقدر می تواند لوکس و زیبا به نظر آید.

میز شیشه ای

میز شیشه ای

میز اداری شیشه ای نیز می تواند در طرح های بسیار متنوع و زیبا تولید شود, به طور مثال می توانید در قسمت زیرین از دو عدد کشو جهت ذخیره سازی فایل ها استفاده نمایید ولی مورد جالب در این میز ها این است که کشو ها به شکل معلق در هوا دیده می شود که منظره ی جابی را خلق می کند. به طر مثال می توانید برای میز های شیشه ای اداری از ترکیب چوب و شیشه استفاده کنید که بسیار پر طرفدار نیز هستند. اما نیازی نیست که همه ی میز ها از جنس شیشه و چوب و یا شیشه ی تنها باشد, می توانید چوب و فلز و شیشه را ترکیب نمایید. لازم به ذکر است برای اینکه این ترکیب عادی به نظر نرسد قطعه ی چوبی همان کشوی باریک زیر میز چوبی انتخاب شده و کل بدنه فلزی است. و در نهایت برای کامل شدن طرح رویه ای شیشه ای شفاف روی بدنه فلزی براق قرار گرفته است. این میز تمام چیزهایی که یک میز اداری شیشه ای باید داشته باشد را در خود دارد.

شاید افراد کمی بر این باور باشند که میز های شیشه ای برای اتاق وکلا و یا مدیر مناسب است, اما شما می توانید از میز های شیشه ای لوکس برای این امر استفاده نمایید, به طور مثال شیشه ی میز حالتی دودی داشته باشد, در این صورت شیکی و کلاس خاصی به فضای محیط القا می کند.
زمانی که صحبت از یک میز شیشه ای به میان می آید, کمتر کسی انتظار یک میز تمام شیشه ای را دارد, اما امروزه میز های تمام شیشه ای وجود دارند که رویه ی میز را از شیشه ی شفاف و کناره های میز را از شیشه ی مات و کدر استفاده می کنند.

میز شیشه ای

میز شیشه ای

اشتراک:

نظرات بسته اند