به تماشای تئاتر موزیکال الیور توئیست بروید

0

تالار وحدت استاندارد ترین سالن نمایش ایران با تعداد زیادی صندلی تالاری است که تماشای تئاتر در آن بسیار لذتبخش است، به خصوص اگر نمایش ارزشمندی چون الیور توئیست در آن در حال اجرا باشد.

اگر برای شبهای سرد پاییزی به دنبال یک سرگرمی جذاب هستید تا در کنار خانواده خوش بگذرانید، رفتن به تئاتر و تماشای یک نمایش زیبا و جذاب را توصیه می کنیم. این تئاتر می تواند تئاتر موزیکال الیور توئیست باشد که این روزها و شبها در تالار وحدت در حال اجرا است.

تئاتر موزیکال الیور توئیست

تئاتر موزیکال الیور توئیست

در خصوص این نمایش باید گفت، یک نمایش موزیکال است که با الهام از نسخه ی سینمایی این اثر معروف توسط حسن پارسایی کارگردانی می شود. این اثر با همراهی 150 نوازنده و بازیگر به روی صحنه می رود که می تواند در نوع خود بسیار هیجان انگیز باشد.

نمایش موزیکال الیور توئیست، از اواخر آبان ماه به کارگردانی حسین پارسایی از ساعت 6 عصر به روی صحنه رفته و نمایش آن تا دی ماه ادامه دارد. این نمایش به مدت 120 دقیقه با بازی بازیگران خوش نامی نظیر مهناز افشار، نوید محمدزاده و آتیلا پسیانی به روی صحنه می رود که همین سه نام کافی است که مشتاق تماشای این تئاتر شوید.

از دیگر عوامل فیلم باید به محمد رضا کوهستانی، سیامک احصایی و شیما میر حمیدی به ترتیب به عنوان دراماتورژ، طراح صحنه و طراح لباس و همچنین محمد قدس مدیر تولید و میثم احمدی به عنوان مجری طرح اشاره کرد. تئاتر موزیکال الیور توئیست به تهیه کنندگی موسسه ی “حریر هنر شرق” بر اساس رمان مطرح چارلز دیکنز تولید شده است.

قیمت بلیت تئاتر نیز با توجه به این که کدام صندلی تئاتری مد نظرتان است متفاوت است و قیمت آن از 40هزار تومان آغاز می شود تا به 95هزار تومان می رسد. پس همین حالا اگر بلیطی باقی مانده باشد، با خرید بلیط به تماشای یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین تئاترهایی که در ایران به نمایش در آمده است بروید.

اشتراک:

نظرات بسته اند