موارد اساسی در آشپزخانه صنعتی

0

برای راه اندازی یک رستوران خوب و بی عیب و نقص, پیش از هر چیزی نیاز به آشپزخانه ای صنعتی با لوازم کارآمد داریم. بنابراین برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی لازم است که برخی از این موارد مورد نیاز را بشناسیم. اگر آشپزخانه ی صنعتی دارای تمامی امکانات و تجهیزات مناسب باشد, روند کار به درستی پیش خواهد رفت و هیچ نقطه ی ضعفی نخواهید داشت. اگر شما نیز قصد راه اندازی یک آشپزخانه ی صنعتی را دارید, با ما همراه باشید تا به بررسی برخی از تجهیزات مورد نیاز یک آشپزخانه ی صنعتی بپردازیم.

گاری حمل بار و دیگ

یکی از مهم ترین وسایلی که در همه ی آشپزخانه های صنعتی, وجود آن ضرورت دارد, گاری حمل بار و دیگ است. این وسیله در شستشو, نظافت و همچنین آماده سازی آن استفاده ی فراوان دارد. تمامی وسایل نظیر دیگ ها و ظروف برای شستشو که سنگین هستند و جا به جایی آن مشکل است, توسط این وسیله در آشپزخانه جا به جا می شوند. لازم به ذکر است که برای جا به جایی مواد اولیه ی سنگین همچون گونی برنج و … از گاری حمل بار استفاده می کنند.

مشخصات فنی گاری حمل بار و دیگ

این محصول از قوطی استیل 40 در40 ساخته شده است. از چرخ های با کیفیت بالا زیر گاری استفاده شده است که هم تحمل وزن سنگین بار را دارد و هم اینکه آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. توانایی حمل بار به اندازه ی 500 کیلوگرم را نیز دارد. حتی می توانید ابعاد و طرح مورد نظر خود را سفارش دهید تا مطابق با نیاز باشد.

گاری حمل بار

گاری حمل بار

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی از لازمات بسیار مهم هر آشپزخانه می باشد. جالب است بدانید که در آشپزخانه های صنعتی به دلیل حجم بالای کار و صنعتی بودن آن سینک ظرفشویی با انواع خانگی تفاوت هایی دارد. ضخامت ورق استیل, سایز و حجم لگن ها متفاوت می باشد. دلیل ضخامت ورق استیل, تنها برای مقاوت و استحکام بیشتر است. سایز و حجم بالاتر لگن های شستشو تنها به علت شستشو و آبکشی ظروف و سبزیجات در تعداد و حجم بیشتر می باشد. سینک های ظرفشویی همگی به صورت تمام استیل است, چراکه کاملا بهداشتی بوده و دارای مقاومت بالاتری نیز می باشد.

سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی

مشخصات فنی سینک ظرفشویی صنعتی

سینک های ظرفشویی صنعتی در دو نوع رویه پرسی به وسیله ی دستگاه و رویه جوشی هستند. این محصول نیز در ابعاد متفاوتی می باشد که بسته به فضای آشپزخانه و میزان حجم کار می توانید ابعاد دلخواه خود را سفارش دهید. رویه ی آن از ورق استیل 304 ضد زنگ ساخته شده است و ضخامت آن یک میلی متر است. برای جلوگیری از ریزش آب لبه ای پشت کار تعبیه کرده اند. اسکلت اصلی دستگاه از قوطی استیل 40 در 40 ساخته شده است. این محصول دارای طبقه ی پاتروکی است. پایه های سینک ظرفشویی پیچی است و می توانید به راحتی بر مبنای قد خود ارتفاع کار را تنظیم نمایید. ابعاد سینک با توجه به درخواست خودتان ساخته می شود, حتی می توانید سایز استاندارد را نیز خریداری نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند