ممکن است تیم امداد و نجات هواپیمای ATR دچار سرما زدگی شوند

1

در پی حادثه ی دلخراش برخورد هواپیمای ATR هواپیمایی آسمان به کوه دنا و سقوط آن، تعدادی از هموطنان عزیزمان را که تهران را به مقصد یاسوج ترک می کردند، از دست دادیم.

بعد از جست و جوهای فراوان، دیروز لاشه ی تکه تکه شده ی این هواپیما در 30 متری قله ی دنا پیدا به همراه جسد تعدادی از هموطنان پیدا شد.

تیم های مختلفی از جمله سپاه، ارتش، هلال احمر و برخی از کوهنوردان و اسکی بازان قهار دست به دست هم دادند تا جسد کشته شدگان این حادثه ی دلخراش هوایی به خانواده ی آن ها بازگردانده شود.

احتال

احتمال سرمازدگی تیم نجات هواپیمای ATR

احتمال سرمازدگی تیم نجات هواپیمای ATR

بنا بر گفته ها، تاکنون تعداد زیادی از اجساد پراکنده شده در اطراف لاشه ی هواپیما پیدا شده است که انتقال آن ها به پایین کوه ممکن است تا روز جمعه به طول انجامد.

وضعیت جوی در این نقطه بسیار سخت و وخیم گزارش شده است به گونه ای که دمای هوا در این نقطه به منفی 2 درجه هم می رسد.

لذا سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به احتمال سرمازدگی تیم‌های امدادی در محل لاشه هواپیما، گفت: در منطقه عملیات، یک فروند بالگرد و ۱۰ آمبولانس به منظور پشتیبانی درمانی تیم‌های امدادی در نظر گرفته شده است.

مجتبی خالدی در مورد آخرین جزئیات یافتن اجساد سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج اظهارداشت: کوهنوردان شب گذشته در دمای منفی ۳۰ درجه حضور داشتند و برودت هوای امروز در ارتفاعاتباعث کندی عملیات شده است.

او همچنین با بیان اینکه این شرایط ممکن باعث سرمازدگی تیم های امدادی شود که خطر آفرین است، گفت: قرمزی ساده پوست، سوزن سوزن شدن انگشتان دست و پا، رنگ پریدگی از علائم اولیه سرمازدگی است که به مدیران امدادی اطلاع داده شده است.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور خاطرنشان کرد: در منطقه عملیات یک فروند بالگرد و ۱۰ آمبولانس به منظور پشتیبانی درمانی تیم‌های امدادی در نظر گرفته شده است.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. بنده خداها خدا بخیر کنه الان جون امدادگرام در خطره از یه طرفم خانواده قربانیام چشم انتظار عزیزشونن که پیدا شه کلا شرایط عجیبیه