معرفی کافه رستوران وصال

0

جذب مشتری در کافی شاپ ها, به عوامل مختلفی بستگی دارد که ارائه ی سرویس خوب, بهترین طراحی داخلی کافی شاپ, محل قرار گیری کافی شاپ از این قبیل عوامل هستند. در ادامه ی این مطلب به معرفی یکی از بهترین کافی شاپ ها در تهران می پردازیم. در اواسط خیابان پزشک و در خیابان آبان شمالی در خیابان راسته طلا فروش ها کافه ای خاص با نامی آشنا, حدود یک سالی است که از آغاز فعالیتش می گذرد و در همین زمان کوتاه پاتوق بسیاری از دوستان شده است. این کافه از لحاظ های مختلفی از خیلی از کافه های هم محل خود بالاتر است.

برتری این کافی شاپ از نظر طراحی و دکوراسیون داخلی, موقعیت قرار گیری کافه, ارائه خدمات, نحوه ی سرویس دهی و تنوع بالا و کیفیت مطلوب غذا و نوشیدنی کاملا مشخص است.

کافه رستوران وصال

طراحی داخلی فوق العاده ی این کافه رستوران در وهله ی اول نظرتان را جلب خواهد کرد. در ورودی این کافه موتور وسپای قدیمی قرار دارد و ماکت هواپیماهایی از سقف آن آویزانند. در تمامی تزئینات این کافه مشخص است که یک فرد خلاق و علاقه ای خاص پشت این تزئینات قرار گرفته است. این کافه رستوران در دو طبقه طراحی شده است. در طبقه ی بالای این کافه, بخش VIP و در قسمت دیگرش فضای دنجی نسبت به طبقه ی پایین دارد. طبقه ی بالا برای قرار های کاری مهم, مهمانی های خانوادگی, مراسم خاص همچون تولد و سالگرد ازدواج و … بسیار مناسب است. با توجه به سلیقه و علایق خودتان می توانید میزی در طبقه ی بالا و یا پایین را انتخاب نمایید.

صفحه نمایشگر بزرگ نیز بر یکی از دیوار های این کافه رستوران قرار دارد که مسئولیت نمایش تله تئاتر, فیلم و مسابقات ورزشی مهیج را بر عهده دارد. این کافه رستوران محلی برای تجمع دوستان ورزش دوست است. هنر دوست هایی که به تماشای تلع تئاتر و فیلم با دوستان و نقد و بررسی آن ها علاقه دارند هم در این کافه تجمع می یابند.

پرسنل حرفه ای کافه وصال

تمامی کارکنان و پرسنل این کافه رستوران افرادی با تجربه و خوش برخورد هستند که موجب جذب بیشتر مشتری می شود. سرآشپز این کافه رستوران نیز از بهترین ها برگزیده شده است. کافه رستوران وصال انتخاب اولیه ی توریست ها, هنرمندان و کافه گرد های حرفه ای است. در این کافه اجرای موسیقی زنده نیز برگزار می شود. فضای خارجی کافه وصال منظره ای زیبا را خلق کرده است.

کافی شاپ وصال

کافی شاپ وصال

بهترین قهوه

بهترین و خوشمزه ترین قهوه ها را در این کافه می توانید میل کنید. علاوه بر آن، اسپرسو، چای و دمنوش‌، نوشیدنی‌های سرد و بستنی‌های کافه رستوران وصال هم مخاطبان زیادی دارند.

با انتخاب انواع کیک روز این کافه هم می‌توانید اوقات شرینی برای خود رقم بزنید. بخصوص که این کیک‌ها دستپخت خود کافه وصال است.

سالاد سزار و یونانی این کافه علاوه بر نوشیدنی های سرد و گرم طرفداران بسیاری دارد. در مورد غذا هم باید بگوییم که تنوع و کیفیت آیتم‌های موجود در این بخش از منو کافه وصال بسیار عالی است. انواع همبرگر با رسپی یا دستور خاص کافه وصال، انواع اسپاگتی، پاستا و پنه و غذهای گریل در این کافه با کیفیت بالایی سرو می‌شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند