معرفی هتل موزارت وین

0

اگر می خواهید با تور ارزان اروپا در تابستان 97 به اتریش و شهر زیبای وین سفر کنید, هنوز هتل و اقامتگاه مورد نیاز خود را رزرو نکرده اید, با ما همراه باشید تا یکی از بهترین هتل های مقورن به صرفه در این شهر را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید تا اطلاعلتی کامل و جامع از امکانات و خدمات رفاهی, امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله ی هتل موزارت وین تا جاذبه های گردشگری شهر وین در اختیارتان قرار دهیم.

هتل موزارت وین

هتل موزارت وین یکی از بهترین هتل های شهر وین است که در خوش آب و هوا ترین منطقه ی شهر وین قرار گرفته است. درصورتی که بلیط پرواز به این شهر را در دست دارید و می خواهید سفری مقرون به صرفه را تجربه نمایید, اقامت در هتل موزارت را به شما عزیزان پیشنهاد می نماییم.

امکانات و خدمات رفاهی هتل موزارت وین

بسیاری از افراد این هتل را مناسب افرادی می دانند که به قصد تجارت و یا گذراندن اوقات فراغت به وین آمده اند. تمامی کارکنان و پرسنل این هتل به زبان های اتریشی, اسپانیایی و انگلیسی مسلط می باشند, مهمانان این هتل به هر زبانی که سخن گویند, می توانند با کارکنان هتل ارتباط برقرار نمایند. هتل موزارت ویندارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافری به این هتل مراجعه نمایند، می تواند به آسانی اتاقی کهرزرو کرده بودند را دریافت نماید. می توانید در صورت نیاز از صرافی و شعبه ی بانکی این هتل نیز استفاده نمایید.
در صورتی که با حیوان خانگی خود سفر می کنید, بهتر است بدانید که این هتل اقامتگاهی مناسب برای شما نمی باشد, چراکه ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع است. از دیگر امکانات و خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی و حمل بار اشاره کرد.

هتل موزارت وین

هتل موزارت وین

جالب است بدانید این هتل با این وجود که هتلی 3 ستاره است, از امکانات رفاهی فوق العاده ای برخوردار است و تقریبا همه ی مسافران آن راضی هستند. سرویس خود پرداز در این هتل برقرار است و تنها با داشتن کارت بانکی اروپایی به سادگی می توانید پول خود را دریافت نمایید.
اگر اهل سیگار هستید, بهتر است بدانید که استعمال دخانیات در این هتل ممنوع است و هیچ بخش مخصوصی برای آن در نظر گرفته نشده است. تمامی اتاق های این هتل دارای دیوار های عایق صدا می باشند که اتاق مخصوص خانواده نیز در این هتل وجود دارد. می توانید از خدمات اکسپرس هتل نیز استفاه نمایید.
برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ بعد از ظهر و برای خروج باید تا ساعت ۱۱ اتاق را تحویل دهید. تمامی فضاهای عمومی این هتل مجهز به دوربین های مداربسته می باشند و سنسورهای حساس به دود و گرما هستند. به هنگام رزرو اتاق در صورتی که وسیله ی با ارزشی دارید می توانید از اتاق های دراای گاوصندق سفارش دهید. در همه ی بخش های عمومی هتل, مهمانان و مسافران می توانند از اینترنت رایگان و پرسرعت هتل استفاده کنند.

امکانات و خدمات تفریحی هتل موزارت وین

با اقامت در هتل موزارت وین می توانید از تمامی امکانات تفریحی که در اختیارتان قرار داده شده است, استفاده نمایید. مسافران هتل می توانند از محیط سبز هتل و تراس آفتاب استفاده کنند. لازم به ذکر است که می توانید با اقامت در این هتل صبحانه ی خود را در اتاق میل نمایید. حتی می توانید از محیط بالکنی این هتل و امکانات ورزشی آن استفاده نمایید.

امکانات اتاق های هتل موزارت وین

دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر، از جمله امکانات اتاق های این هتل می باشد.
همه ی اتاق ها و سوئیت های این هتل دارای طراحی بسیار زیبا و دارای تهویه ی مسبوع هوا هستند. تمامی اتاق های این هتل 3 ستاره دارای تلویزیون های مدرن و مجهز می باشند.
هتل موزارت وین دارای انواع مختلفی از اتاق ها می باشد که مهمانان می توانند با توجه به تعداد نفراتشان و لیست انتظارات خود یکی از این واحد ها را انتخاب نمایند.

هتل موزارت وین

هتل موزارت وین

انواع اتاق های هتل موزارت وین

اتاق های سوپریور (Superior Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۲ تخت ۱ نفره است.
اتاق های اکونومی (Economy Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و یک مبل تختخواب شو است.
اتاق های استاندارد (Standard Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره و ۱ تخت ۱ نفره است. در این اتاق ها هم اینترنت بی سیم و هم سیمی و لوکال در صورتی که بخواهید برای شما ارائه می شود.
اتاق های سینگل (Single Room): مساحت این اتاق ها ۱۸ متر است و دارای ۱ تخت ۱ نفره است.

فاصله ی هتل موزارت تا جاذبه های گردشگری شهر وین

کلیسای جامع استفان: این موزه ۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
برگارتن: این مجموعه ی معروف ۵٫۴ کیلومتر دورتر بوده که است و ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
رینگ ‌استراس: این تالار تاریخی ۳٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
مجتمع تاریخی بلودر: این کلیسا ۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
هاندرواسرهاس: این باغ وحش ۵٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
کاخ سلطنتی هافبرگ: این کلیسا ۴٫۳ متر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
مدرسه ی اسپانیایی سوارکاری: این منطقه، ۴٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
مجموعه ی گرابن: این مجموعه ۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

اشتراک:

نظرات بسته اند