معرفی هتل اپرا کادت در شهر پاریس

0

آیا تا به حال از شهر زیبای پاریس دیدن کرده اید؟ آیا شما نیز مانند هر فرد دیگری رویای رفتن به پاریس را در سر خود می پرورانید؟ با خرید تور اروپا پاییز 97 رویای خود را به حقیقت بپیوندید. برای رفتن به پاریس حتما باید, اقامت گاه خود را از پیش تعیین کنید. در ادامه ی این مطلب به بررسی و معرفی یکی از بهترین هتل های شهر پاریس می پردازیم. با ما همراه باشید تا به اتفاق یک دیگر امکانات رفاهی, امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله ی هتل اپرا کادت جاذبه های گردشگری شهر را مورد بررسی قرار دهید.

هتل اپرا کادت پاریس

هتل اپرا کادت یکی از هتل های 4 ستاره ی شهر پاریس است که دارای 85 اتاق است که در 6 طبقه جای داده شده است. صبحانه ی محلی هر روز به صورت بوفه سرو می شود. اپرا گارنیر در یک کیلومتری هتل اپرا کادت پاریس Opera Cadet Hotel Paris قرار دارد و نزدیکترین فرودگاه پاریس (اورلی) ۱۶ کیلومتر از هتل فاصله دارد. در صورتی که به اپرا تئاتیر و خرید علاقه مند هستید به جرات می توان گفت این هتل انتخابی مناسب و استثنایی برای شما خواهد بود. طبق نظر سنجی ها و بررسی های مکرر این هتل, جز هتل های محبوب بین مهمانان شناخته شده است.

امکانات و خدمات رفاهی هتل اپرا کادت پاریس

میز پذیرش هتل به صورت 24 ساعته کار می کند که خدماتی نظیر خدمات نگهبانی, تبدیل ارز و انبار چمدان ارائه می دهد. کارکنان هتل قابلیت صحبت کردن به زبان های مختلف همچون فرانسوی, اسپانیایی, آلمانی, ایتالیایی و انگلیسی را دارند. با اقامت در این هتل دسترسی به مراکز تجاری دارید و امکانات استفاده از دستگاه های فکس و فتو کپی با پرداخت هزینه اضافی میسر می شود. در صورتی که به خدمات خشکشویی و اتوشویی احتیاج داشته باشید به راحتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در بخش میز پذیرش فآیند چک این شما به سرعت انجام می گیرد.
اگر به خدمات فرودگاهی احتیاج داشته باشید, با پرداخت هزینه در اختیارتان قرار خواهد گرفت. روزنامه رایگان در لابی و وای فای رایگان و پر سرعت در تمامی بخش های عمومی هتل در اخیتار مسافران قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این هتل دارای آسانسور و باغی زیبا در محوطه است. پارکینگ با پرداخت هزینه و خدمات نگهداری از کودکان از دیگر خدماتی است که در اختیار مسافران قرار می گیرد.
ار شما از آن دسته افرادی هستید که با حیوان خانگی خود سفر می کنند, لازم به ذکر است که ورود حیوانات خانگی به داخل هتل ممنوع می باشد, پس اقامت در این هتل گزینه ی مناسبی برای شما نیست. ورود به هتل ساعت 14 بعد از ظهر تا 12 شب ممکن است و جهت تخلیه اتاق ها باید تا قبل از ساعت 12 ظهر اقدام نمایید, در غیز این صورت در ازای هر ساعت اضافی باید مبلغی پرداخت نمایید.

امکانات تفریحی هتل اپرا کادت پاریس

امکانات تفریحی چندانی با اقامت در این هتل در اختیارتان قرار نخواهد رفت, ولی می توانید با سفارش یک نوشیدنی در کافه ی هتل از فضا و چشم انداز باغ و یا چشم انداز شهر لذت ببرید. علاوه بر این شما می توانید از صبحانه هتل به صورت رایگان هر روز صبح استفاده کنید، این هتل همچنین رستوران خاصی ندارد، اما در منطقه اطراف چندین رستوران خوب از قبیل Le Pré Cadet ،Le Petit Riche وجود دارد.

امکانات اتاق های هتل اپرا کادت پاریس

تمامی اتاق های این هتل مجهز به سیستم عایق صدا هستند و در طول روز به راحتی می توانید استراحت کنید, بدون آن که مسئله ای در آسایش شما خللی ایجاد نماید. از دیگر امکانات و خدمات اتاق های هتل می توان به اینترنت رایگان و پر سرعت, یخچال, کتری الکتریکی, اتو و میز اتو, قهوه ساز, چای ساز, مبل های راحتی, دوش یا وان در حمام خصوصی و وسایل آرایشی و بهداشتی اشاره داشت. میز مطالعه نیز در اتاق های هتل قرار داده شده است. امکاناتی همچون سیستم تهویه مطبوع, سیستم گرمایشی, تلویزیون با شبکه های جهانی و نظافت روزانه اتاق ها در اختیار مسافران قرار داده خواهد شد. اگر هم به تخت اضافی نیاز پیدا کنید می توانید درخواست دهید, با پرداخت هزینه در اختیارتان قرار داده می شود.

hotel opera cadet

hotel opera cadet

فاصله تا جاذبه های گردشگری

تئاتر کمدی کامارتین : ۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد. با ماشین تقریبا ۶ دقیقه راه خواهد بود.
اپرای گارنیر: تا شما، ۱ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی هم، در مدت ۴ دقیقه به این سالن تئاتر خواهید رسید.
موزه لوور: ۷ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی تقریبا ۹ دقیقه این محل می رسید.
کلیسای نوتردام: ۵ کیلومتر می باشد که با تاکسی تقریبا ۱۴ دقیقه راه خواهید داشت.
برج ایفل: این برج تا شما ۴ کیلومتر فاصله داشته و با ۱۴ دقیقه رانندگی به این برج فلزی معروف خواهید رسید.
کلیسای سکره کر: ۳ کیلومتر دورتر است و با پای پیاده تقریبا ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
اپرا باستیل: این سالن اپرا، ۳٫۳ کیلومتر دورتر بوده و با ماشین تقریبا ۱۸ دقیقه زمان می برد.
طاق پیروزی: ۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که پیاده می توانید ۱۴ دقیقه ای به این محل بروید.
فرودگاه پاریس اورلی: ۳ کیلومتر است که از فرودگاه با ۷۰ دقیقه رانندگی به هتل خواهید رسید.
فرودگاه شارل دوگل پاریس: فرودگاه شارل دوگل، ۲۲ کیلومتر فاصله تا هتل دارد که با تاکسی، ۹۰ دقیقه تا هتل راه خواهید داشت.

اشتراک:

نظرات بسته اند