معرفی میز کامپکت

0

برای خرید میز کافی شاپی شما باید سراغ نمونه هایی بروید که به لحاظ رعایت اصول طراحی مدرن و ساختار ارگونومیک، پیشتاز باشند.

در حقیقت اگر بخواهید فضای کافی شاپ و تجهیزات کافی شاپ  در بازار رقابتی فعلی در رده های ممتاز قرار بگیرد، حتما باید از میز و صندلی های کافی شاپ با طراحی های خاص و جدید بهره برده و سالن کافی شاپ خود را به شکلی متفاوت دکور کنید.

میز کامپکت نمونه ای امروزی با پایه هایی مدرن است که می توانید برای خرید این میز به یکی از نمایندگی های جهانتاب مراجعه نمایید.

میز کامپکت با صفحه ی گرد دارای چهار پایه ی مستطیل شکل است که با سطح مقطعی کشیده به صفحه ی رویی متصل شده اند.

میز کامپکت

میز کامپکت

جنس بدنه میز کامپکت

جنس تمام بدنه ی این میز یعنی هم چهار پایه ی آن و هم صفحه ی رویی اش از ام دی اف با لبه های پی وی سی انتخاب شده است. به کار گرفتن این جنس در ساخت میز کامپکت آن را به یک میز فوق العاده جذاب و مناسب برای طراحی های دکوراسیون امروزی تبدیل ساخته است.

علاوه بر این صفحه ی رویی میز با روکش چوب بلوط پوشش داده شده است و جلوه ی فوق العاده ای به این میز می بخشد.

میز مدل کامپکت را می توانید در مدل 4 نفره ی آن خریداری نمایید. اما نوع طراحی و ساخت آن به شکلی است که هم می توان از صندلی های تکی برای دور آن استفاده کرد و هم این که شما می توانید از صندلی های مبله تکی یا به هم پیوسته برای این میز بهره ببرید.

نحوه ی طراحی میز کامپکت طوری ست که صندلی ها به حد زیادی به پایه های میز نزدیک می شوند و از این جهت در مصرف کردن فضا صرفه جویی بسیاری می توان داشت.

اشتراک:

نظرات بسته اند