تهران برگر ، با طراحی زیبا و غذایی خوشمزه

0

نظرتان چیست که یک برگر خوشمزه در یک فضایی با طراحی داخلی زیبا رستوران میل کنید؟ برگر ها از جمله ساندویچ های بسیار خوشمزه ای است که طرفداران زیادی دارد. شما می توانید انواع برگرها را در رستورانهای مختلفی میل کنید، اما نظرتان راجع به یک فضای را طراحی داخلی زیبا رستوران چیست؟

رستورانی که در ادامه قصد معرفی آن را داریم، اسمش هم نام همین غذای خوشمزه است و محیطی دلنشین دارد و البته غذاهایی خوشمزه!

با ما باشید تا با این رستوران آشنا شوید.

تهران برگر، با طراحی زیبا و غذایی خوشمزه

تهران برگر، با طراحی زیبا و غذایی خوشمزه

معرفی رستوران تهران برگر

تهران برگر را می توانید در سعادت آباد پایین تر از میدان کاج کوچه 25 پ 1 بیابید، رستورانی زیبا با یک دکوراسیون عالی و ترکیبی از چوب.

طراحی داخلی این رستوران بسیار شبیه به رستوران های خارجی است، استفاده از چوب در طراحی، نور پردازی مناسب و همچنین بهره گیری از میز و صندلی رستورانی با طراحی ویژه، تهران برگر را بسیار خاص و ویژه کرده است.

تهران برگر، با طراحی زیبا و غذایی خوشمزه

تهران برگر، با طراحی زیبا و غذایی خوشمزه

این رستوران پارکینگ ندارد، اما به این معنی نیست که نتوانید اتومبیل خود را پارک کنید. غذاهایش بسیار خوشمزه است، چرا که سرآشپز حرفه ای دارد و غذاها را با مواد اولیه درجه یک که به شکل روزانه تهیه می شوند، درست می کنند.

تهران برگر ظرفیت پذیرایی از 35 نفر را دارد و محیط دلنشین و آرام آن تجربه ی صرف غذایی خوشمزه را به شما ارائه می دهد. این رستوران فاقد حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده است و شما می توانید در بالاترین کیفیت غذایی خوشمزه میل کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند