رستوران ایتالیایی داوین با طراحی داخلی رستوران شیک

0

چله تابستان را پشت سر گذاشته ایم و اکنون شاید بیشتر افراد تمایل داشته باشند که برای صرف غذا به بیرون از خانه هایشان بروند، مثلا جایی که در آن طراحی داخلی رستوران موجی از انرژی و زیبایی را به سمتشان روانه می کند، رستورانی مانند رستوران ایتالیایی داوین.

البته درست است که هزینه ها بالا رفته است و شاید همه افراد نتوانند همانند رویه سابق برای خرج و ریخت و پاش خود را ادامه دهند، اما از هر چه بگذریم از یک شکم گردی در یک روز خوب نمی توان گذشت.

رستوران ایتالیایی داوین

رستوران ایتالیایی داوین

در تهران رستوران های مختلفی وجود دارد، رستوران هایی که شاید کمی برایمان سخت باشد که کدام را انتخاب کنیم. اول از همه باید مشخص کنیم که چه سبک رستورانی دوست داریم ؛ یک رستوران سنتی  ،فست فود یا شاید هم یک رستوران ایتالیایی با طراحی داخلی رستوران مدرن !

ما امروز تصمیم داریم به داوین برویم، رستوان ایتالیای بسیار زیبا و شیک که اتفاقا طراحی داخلی این رستوران مدرن است و حس و حال خوبی را حین غذا خوردن نصیبتان می کند. با ما همراه باشید تا با این رستوران ایتالیایی آشنا شوید.

معرفی رستوران ایتالیایی داوین

 

اگر بخواهیم به معرفی رستوران های خوب ایتالیایی در تهران بپردازیم بدون شک رستوران ایتالیایی داوین در میان لیست ما جای دارد. غذاهای ایتالیایی در میان ایرانیان بسیار پرطرفدار هستند و این به دلیل نزدیکی ذائقه ی ایرانیان با ایتالیایی ها است. رستوران های ایتالیایی بسیاری در تهران وجود دارد که غذاهای لذیذ ایتالیایی را سرو می کنند و حتی برخی دارای سرآشپز ایتالیایی هستند. در میان آنها رستوران ایتالیایی داوین در اشرفی اصفهانی یکی از بهترین ها به حساب می آید.

رستوران ایتالیایی داوین

رستوران ایتالیایی داوین

طراحی داخلی رستوران داوین

برای معرفی داوین باید گفت یکی از شیک ترین رستورانهای ایتالیایی شهر تهران به حساب می آید. داوین از دکوراسیونی لوکس بهره برده است و به جای میز و صندلی و نیمکت ساده ی رستوران  با کاناپه های رستوران چرمی و چوبی تزئین شده است. این عناصر سبب شده اند که رستوران بسیار شیک تر به نظر برسد. رنگ غالب در دکوراسیون رنگ قهوه ای است که خود باعث شده است این رستوران رنگ و رویی کلاسیک به خود بگیرد. فضای شیک و آرام رستوران سبب شده است افراد بسیاری به آن مراجعه کرده و جمع های دوستانه ی خود را در آن سپری کنند.

رستوران ایتالیایی داوین

رستوران ایتالیایی داوین

در داوینانواع پاستاها، پیتزاها و سوخاری ها با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه  سرو می شود.
باید گفت این رستوران ظرفیت پذیرایی از 70 نفر را دارد و در اطراف آن به راحتی می توان جای پارک پیدا کرد. استفاده از بهترین تجهیزات رستوران سبب شده است که بر محبوبیت آن افزوده شود. البته از سرویس دهی عالی پرسنل مجرب و آموزش دیده ی آن نمیتوان گذشت.

آدرس رستوران ایتالیایی داوین:اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، بعد از خیابان سلمان فارسی، پلاک 23

اشتراک:

نظرات بسته اند