با بهترین رستوران های محلی تایلند آشنا شوید

1

تایلند یکی از بهترین کشوری هایی است که مسافران می توانند لذت سفر به طبیعت را تجربه کنند. اینجا همه چیز خبر از حال و هوایی کاملا متفاوت می دهد، حتی رستوران های آن! در تایلند رستوران های مختلفی وجود دارد، از رستوران های لوکس گرفته تا رستوران های خیابانی و محلی. رستوران هایی که در ادامه قصد معرفی آن را داریم، از معماری و طراحی داخلی رستوران ویژه ای برخوردار نیست، اما فضای صمیمی آن ها سبب جذب مشتریان بسیاری می شود. با ما همراه باشید. با بهترین رستوران های محلی تایلند آشنا شوید.

معرفی بهترین رستوران های محلی تایلند / پوکت

رستوران شناور پوکت

چه چیزی جالب تر از یک رستوران شناور؟ این رستوران به دلیل تهیه و سرو غذاهای دریایی مختلف بسیار مشهور است و برای پذیرایی از مشتریانش به شیوه ای نو پناه آورده و آن سواری بلند مدت روی قایق است. مسافران می توانند این رستوران را در ساحل شرقی پوکت پیدا کنند و حتی می توانند در هوای ابری هم در این رستوران غذایی خوشمزه میل کنند.

رستوران شناور پوکت

رستوران شناور پوکت

 

رستوران مورمودونگ

برای رفتن به این رستوران باید دقیقا به میان گیاهان کرنا رفت. اینجا بیشتر غذاهایی که سرو می شود بسیار تند است و در بین غذاهایی که سرو می شود، گزینه هایی با تندی کمتر هم پیدا می شود. آنچه که این رستوران را خاص کرده است، موقعیت مکانی آن است. این رستوران در شرق پوکت قرار گرفتته است و از مجموعه ای از سالاس ها که از آن برای کلبه های چوبی استفاده می شوند، ساخته شده اند. مهمانان روی تشکچه های ویژه ای می نشینند و روی میز های سنتی غذا میل می کنند. البته در این رستوران میز و صندلی های رستورانی هم قرار گرفته است.

رستوران مورمودونگ

رستوران مورمودونگ

 

بوفه غذای لاک تین

این بوفه ی غذا در بخش قدیمی پوکت قرار گرفته است و در آن می توان غذاهای جزیره ای بسیار خوشمزه ای را یافت. غذاهایی مانند می هون پاه چنگ، لو باه، می نام هوکین، پور فی، اوه ایاو، ساتای های سرو می شود. لازم به ذکر است که این بوفه غذا یکی از محبوب ترین رستوران های محلی تایلند در پوکت است.

می تون پوه

مسافرانی که قصد دارند بهترین نودل های سرخ شده را در پوکت میل کنند، باید با این رستوران بروند. در این جا نودل های تخم مرغی زردرنگ را با سبزی ها و سس سویا سرخ می کنند و با گوشت قرمز، مرغ یا گوشت های دریایی سرو می کنند.

کوتا خائو مان گای

در این رستوران برنج و مرغ تایلندی به بهترین شکل ممکن درست می شود. این غذا، غذای بسیار خوشمزه تایلندی است. در آن برنج بخارپز شده با سیر و مرغ پخته ‌شده و آب مرغ را با هم ترکیب می کنند و به آن سبزی‌های تازه، سوپ مرغ و سس‌های مختلف اضاف می کنند. لازم به ذکر است که این غذا، یکی از غذاهای اقتصادی تایلند هم محسوب می شود.

رستوران ویلای

این رستوران یکی از رستوران های بومی و محلی پوکت است و برای گردشگران هم محبوبیت بالایی دارد. این جا، رستورانی است که غذاهای مختلفی را سرو می کند، غذاهایی مانند گوشت یا میگو سرخ شده با ریحان و فلفل قرمز، توم خا کای، پا نانگ مو، توم یام گونگ که غذاهای خوشمزه تایلندی هستند.

رستوران ویلای

رستوران ویلای

 

رستوران غذاهای دریایی بانگ پی

علاقه مندان به غذاهای دریایی، می توانند به این رستوران بروند. این رستوران در نزدیک آبشار بنگ قرار گفته است و خرچنگ آبی بخارپز، میگوی تمپورای سرخ شده، سبزی‌های برشته ‌شده و بادام‌هندی و صدف از غذاهای بسیار محبوبی است که در این رستوران سرو می شود. این رستوران یکی از بهترین رستوران های محلی تایلند است که می توان در آن غذاهای دریایی خورد.

اشتراک:

۱ دیدگاه