معرفی بهترین رستوران های ازمیر در سفر با تورهای ترکیه تابستان 97

0

در میان تمام مقاصد گردشگری، حقیقت این است که تورهای ترکیه پرطرفدارترین هستند. هیچ عیجب نیست از اگر بگوییم که از مدت ها پیش تورهای ترکیه تابستان 97 به فروش رسیده اند و مسافران چندی است که برای سفر به ترکیه برنامه ریزی کرده اند.
این هم واضح است که مقاصد مختلفی برای تورهای ترکیه تابستان 97 ، در نظر گرفته شده است، از استانبول و آنتالیا گرفته تا آلانیا و ازمیر و سایر شهرها.
بی شک در میان تمام تورهای ترکیه تابستان 97 یک چیز مشترک است، و آن رفتن به یک رستوران عالی! آخر مگر می شود از شکم گردی در یک شهر خارجی گذشت؟
ما هم به همین مناسبت تصمیم گرفتیم، چندی از بهترین رستوران های ازمیر، ازمیر یکی از شهرهای پرطرفدار برای مسافران تورها ترکیه تابستان 97 است، را معرفی کنیم تا از بهترین غذاها امتحان کنید. با ما همراه باشید.

بهترین رستوران های ازمیر

رستوران آکینین یری

اگر یکی از تورهای ترکیه تابستان 97 را خریداری کردید و به ازمیر سفر کردید، حتما به این رستوران رفت و از غذاهای خوشمزه آن میل کنید. نه تنها غذاهای آن، بلکه مسیر رسیدن به این رستوران برای شما جذاب خواهد بود، چرا که قرار است از بهترنی و زیباترین مناظر و طبیعت دیدن کنید. بعد از رسیدن به آن، شما منویی در اختیار خواهید داشت که درون آن از انواع و اقسام غذاهای دریایی پر شده است. تنوع غذایی این رستوران آن قدر بالا است که انتخاب غذا را برایتان سخت می کند.
باید به شما اطمینان دهیم که از آن جایی که صیدهای تازه به بازار می آیند، موی این رستوران از صیدهای تازه تهیه می شوند و همین صید ها نیز منوی رستوران را دستخوش تغییرات می کنند.
ذکر این نکته هم لازم است که بگوییم، این رستوران معمولا پر است از مشتری، اما نگران نباشید چرا که پیشخدمتان تمام و کمال تلاش خود را برای ارائه سرویس بی کم و کسر و با سرعت بالا می کنند.

رستوران دنیز ازمیر

رستوران دنیز ازمیر

رستوران دنیز

در سفر خود به ازمیر با تورهای ترکیه تابستان 97 ، شما می توانید به یکی از بهترین رستوران های ازمیر که رستوران دنیز نام دارد، بروید. این رستوان نیز همانند رستوران بالا، تمرکزش بر غذاهای دریایی است و به سبب قرار گیری این رستوران در مرکز شهر، شما می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.
سال تاسیس این رستوران به سال 1981 بر می گردد و از آن زمان تا به امروز، این رستوران به یکی از بهترین رستوران های شهر تبدیل شده است.
این رستوران بسیار مجل و شیک است که فضای آن با شادی و نشاط همراه است و علاوه بر منوی خوشمزه ی آن، چشم امدازش به دریای اژه، این رستوران خاص و ویژه کرده است. پیشنهاد می کنیم به وقت طلوع آفتاب به این رستوران بروید تا یک خاطره ی فراموش نشدنی از غروب آفتاب در دریای اژه و صرف غذایی خوشمزه را در ذهن خود ثبت کنید.

رستوران ماورا

این رستوران جایی در کنار دو خیابان شلوغ قرار گرفته است و همین موضوع سبب می شود که مسافران بعضا این رستوران را گم کنند. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که هرگز دست از یافتن آن برندارید چرا که قرار است در آن حسابی خوش بگذرانید.
غذای اصلی که در این رستوران برای شما آورده می شود، بسیار خوشمزه است. این رستوران منوی متنوعی دارد یعنی هم غذاهای گوشتی و هم دریایی. اما باید به شما اطمینان دهیم که غذاهای دریایی این رستوران چیز دیگری است.

کافه La Cigale

بله درست حدس زدید، این کافه فرانسوی است و قرار است در آن نشانه ای از غذا و خوراکی های فرانسوی نبینید. اینجا یک کافه رستوران فرانسوی بسیار معروف است که از سایر نقاط جهان هم المان هایی را در خود دارد. اما آنچه باید بگوییم که دکوراسیون متفاوت این رستوران هم در ویژه بودنش بسیار نقش دارد. نور پردازی فوق العاده ای در این رستوران به کار رفته است که بر جذابیت فضای آن بخشیده است.
منو پر است از غذاهای فرانسوی، پاستاهای ایتالیایی و حتی غذاهای چینی! دلیل محبوب بودن این رستوران به غیر از دکوراسیون متفاوت، غذاهای بین المللی و همینطور قرار گرفتن آن در کنار جاذبه های گردشگری این شهر است.

کافه Reyhan Pastanesi

کافه Reyhan Pastanesi هم از جمله رستوران های معروف ازمیر است. این جا همان کافه ای صمیمی است که در آن می توانید خوراکی سفارش دهید، یعنی کیک، شیرینی و اسنک!
یعنی اگر به دنبال جایی برای یک صبحانه دلنشین می گردید، کافه Reyhan Pastanesi می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. دکور این کافه هم بر جذابیت حال و هوای آن می افزاید و شک نکنید که همه ی موارد فوق دست به دست هم می دهند تا شما تجربه ای بی نظیر از مراجعه به یک کافه را داشته باشید.
این جا برای عاشقان شیرینی لذت بخش ترین جا خواهد بود چرا که کیک ها، تارت ها و کوکی هایی که به بهترین شکل تزئین شده اند، طعم های بسیار فوق العاده ای دارند.

رستوران پیزریا وندیک | Pizzeria Venedik

این جا یک رستوران خلاق است و در آن پیتزا سرو می شود. اما نه پیتزایی که تا به امروز خورده اید. اینجا تغییر و تحولاتی آن هم به شکل محلی بر روی پیتزاها صورت گرفته است تا کمی مزه ی غذاهای محلی دهند. یعنی این جا قرار است پیتزاهایی با ترکیبات و طعم های غذاهای محلی ترکیه را امتحان کنید که در هیچ رستوران دیگری نمونه هایش را پیدا نمی کنید.

رستوران Pizzeria Venedik

رستوران Pizzeria Venedik

رستوران Tavaci Recap Usta

رستوران Tavaci Recap Usta

رستوران Tavaci Recap Usta

و اما این رستوران که در آن تنوع غذا بسیار زیاد است. اگر از رستوران های دریایی و غذاهای دریایی خسته شده اید، حتما به این رستوران بروید تا غذاهایی را میل کنید که بسیار تازه و خوشمزه هستند. ر این جا منویی از غذاهای محلی و ترکی را می بینید که بسیار هیجان انگیز است. کوفته قلقلی، کباب و بسیاری غذای دیگر که حتما باید امتحان کنید.
اگر با خرید یکی از تورهای ترکیه تابستان 97 عازم این شهر هستید، به این رستوران بروید و از صرف غذا در فضای باز این رستوران، حسابی لذت ببرید.

اشتراک:

نظرات بسته اند