معرفی بازی فکری Dragons & Diamonds

0

بازی اژدها و الماس از سری بازی های فکری اندروید است که میتواند کار را ساعت ها سرگرم کند. توجه داشته باشید که توصیه نمی شود به مدت طولانی به انجام بازی های موبایلی یا سایر گیم پلی ها بپردازید.

اگر فکر می کنید یافتن جواب بازی آمیرزا مرحله 99 خیلی دشوار است بهتر است هوشتان را با انجام بازی اژدها و الماس محک بزنید. بدون شک این بازی فکری توجه شما را جلب خواهد کرد.

Dragons & Diamonds از بازی های جذاب و پازلی می باشد که توسط استودیوی بازیسازی مطرح Kiloo و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و توانسته مورد توجه بازیکنان بسیاری قرار گیرد.

این بازی اگرچه فکری است اما صحنه های مبارزه و گذشتن از موانع که هر کدام روش خاصی دارد که باید کشف کنید خودش به تنهایی شما را شگفت زده خواهد کرد.

ماجرای بازی از این قرار است که شما به کمک یک تیم باید اژدها و سایر اهریمنان را از بین ببرید و گنیجینه های مخفی را کشف کنید …

قبل از هرچیز تیمی از شکارچیان ماهر انتخاب کنید تا بتوانید جهان را از شر اژدهایان نجات دهید. گنجینه ها و ثروت فراوانی وجود دارد که برای دست یابی به آن موانعی در سرراهتان است و اصلی ترین آنها هجوم اژدهای مرگبار است! اما کار اژدها فقط آتش سوزی نیست، بلکه او دارای قدرت های پر حرارت و ترسناک است که هیچ کس نمی تواند تنهایی با آن برخورد کند.

پس بهترین تیم شکارچیان را بسازید، زیرا برای دستیابی به گنجینه ارزشمند، نیاز به کمک دارید. پس به کمک تیم خود برای خلاص شدن از جهانی که پر از اژدهایان وحشتناک است تلاش کرده و گنج ها را قبل از آنکه دیر شود بدست آورید.

از بهترین استراتژیهای خود برای برنده شدن جوایز ارزشمند استفاده کنید، چالش اصلیتان پیدا کردن بهترین الماس برای شکست اژدها و حیوانات کوچکی که در خدمت او هستند، می باشد. شکارچیان مناسب را برای تلاش خود انتخاب کنید، آنها را با اجزای قدرتمند تجهیز کرده و با اژدهای حیله گر در میدان جنگ مواجه شوید.

دانلود از گوگل پلی

اشتراک:

نظرات بسته اند