معاملات بازار مسکن در منطقه 2 تهران

0

در منطقه 2 تهران دو نوع فایل برای خرید پیدا میشود. کسانی که در این منطقه اقدام به خرید ملک میکنند بیشتر برای سرمایه گذاری روی به این معاملات میاورند.

اما در عین حال که در این منطقه خانه های لوکس و گرانقیمت در صدر بازارند. جستجوی آپارتمان متوسط ، در این منطقه بی نتیجه نخواهد بود. چرا که آپارتمان های در حد متوسط و به بالا در این ناحیه کم نیستند.

هر چند تقریبا در عمده محلات واقع در منطقه ۲ شهر تهران، ترکیبی از واحدهای مسکونی لوکس و گران قیمت و همچنین آپارتمان های با سطح متوسط رو به بالای قیمت، مناسب تقاضای مصرفی وجود دارد.

به عنوان مثال در یکی از معروف ترین محلات منطقه ۲ شهر تهران که با عنوان سعادت آباد شناخته می شود، در بخش های مختلف این محله می توان آپارتمان هایی مناسب تقاضای مصرفی یا بر عکس مناسب تقاضای سرمایه ای یا متقاضیان خرید واحدهای مسکونی لوکس با سطح قیمت بسیار بالا جست و جو کرد.

منطقه 2 تهران

منطقه 2 تهران

همان گونه که در بخش هایی از این محله متقاضیان مصرفی خرید آپارتمان های با سطح قیمت متوسط می توانند. اقدام به خرید آپارتمان کنند (نظیر مناطقی همچون شهرک مخابرات و…)، متقاضیان خرید آپارتمان های لوکس هم یکی از مشتریان ثابت خرید آپارتمان در بخش های دیگری از این محله (میدان کاج، بلوار ۲۴ متری و…) هستند.

این در حالی است که برخی دیگر از محلات واقع در این منطقه همچون گیشا، شهرآرا، ستارخان و… مناطق مصرفی تری نسبت به سعادت آباد هستند. که بخش قابل توجهی از خریدهای مصرفی متقاضیان مسکن در این مناطق انجام می شود.

متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان در منطقه دو شهر تهران، هم اکنون ۷ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان است؛ آبان امسال از مجموع ۱۴ هزار و ۷۰۰ معامله خرید مسکن در کل مناطق شهر تهران، ۱۴۹۷ فقره معامله در منطقه ۲ به ثبت رسید.

اشتراک:

نظرات بسته اند