چرا خرید میز غذاخوری شیشه ای برای منزل مناسب است؟

0

وقتی صحبت از چیدمان منزل به میان می آید، وسایل مختلفی پیش چشممان قد علم میکنند. یکی از این وسایل، ست های میز و صندلی است. حتما میدانید که انواع مختلفی از میزهای غذاخوری ساخته می شوند، میزهایی که هر سلیقه ای را راضی میکنند. اما کدام یک از میزها برای خانه مناسبند؟ میز غذاخوری چوبی یا میز غذاخوری شیشه ای؟

امروز می خواهیم به بررسی مزایای میز غذاخوری شیشه ای بپردازیم. از شما دعوت میکنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مزایای خرید میز غذاخوری شیشه ای

مزایای خرید میز غذاخوری شیشه ای

 

مزایای خرید میز غذاخوری شیشه ای

همان طور که گفته شد، انواع مختلفی از میزهای غذاخوری وجود دارند که می توان برای چیدمان خانه از آن ها استفاده کرد. اما میزهای شیشه ای مزایایی دارند که توجه بسیاری را به خود جلب می کنند. میرهای غذاخوری شیشه ای، میزهایی هستند که از ترکیبات مختلف به همراه شیشه ساخته می شوند. مثلا پایه های چوبی با سطح مسطح شیشه ای، پایه های آلومینیومی یا حتی فلزی.

درست است که نمیتوان این میزها را تمام شیشه ای دانست، اما سطح شیشه ای آن کار را تمام میکند.

لازم به ذکر است که چیدمان میز غذاخوری شیشه ای هم بسیار آسان است، از آن جایی که سطح روی این میز بی رنگ و شیشه ایست، به راحتی می تواند با دکوراسیون منزل ست شود و جلوه ای درخشان و زیبا ایجاد کند.

میز غذاخوری شیشه ای تنوع آن چنان ندارد اما در شکل ها و ابعاد مختلفی تولید می شود، مثلا میز غذاخوری مربعی، مستطیلی یا دایره ای و به شکل بیضی!
مهم این است که شما بدانید کدام را برای چیدمان منزل خود میخواهید.

نکته بعدی درباره میزهای غذاخوری شیشه ای این است که حمل و نقل آسانی دارند. از آن جایی که سطح آن از پایه جدا می شود و میتوان پایه و رویه میز را جدا گانه حمل کردکه جا به جایی این میز را راحت می کند.

و اما یک نکته مهم. این میزها به آسانی تمیز می شوند. یک دستمال نمدار کافیست تا سطح این میز را براق و درخشان کند. یک گلدان روی میز یا حتی بک رومیزی کوچک هم میتواند جلوه میز را بهتر کند.

البته در کنار تمام این نکات باید بگوییم که میزهای غذاخوری شیشه ای کمی خطرناکند! چگونه؟ کافیست در صورت سست بودن، یک تنه به آن بخورد تا نقش زمین شده و پودر شود. در این صورت نه تنها میزتان را از دست داده اید، بلکه زحمت تمیز کردن خانه هم بر دوشتان افتاده است.

البته امروز سعی می شود تا از شیشه های نشکن برلی میزهای غذاخوری استفاده کنند تا محصولی بهتر را به بازار عرضه کنند. چنانجه قصد خرید میز غذاخوری را دارید، میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید و انواع میزهای غذاخوری را مشاهده و در صورت تمایل سفارش دهید.

http://jahantab.co/fa/products/2

اشتراک:

نظرات بسته اند