مزایای تهیه و خوردن فست فود خانگی

0

با توجه به هشدارهای جامعه پزشکی در مورد مصرف فست فود، علاقه به خوردن فست فود را نمیتوان سرکوب کرد اما میتوان فست فود خانگی را جایگزین فست فودهای خیابانی کرد. توجه داشته باشید که امروزه با خرید تجهیزات کارکرده فست فود و اجاره مکانی مناسب می شود کسب و کار ساندویچی راه انداخت از این رو هر فست فودی برای خوردن غذا مناسب نیست. بهترین راهکار خوردن فست فود های خانگی است.

فست فود خانگی از گوشت تازه و سالم و مواد اولیه بهداشتی تهیه می شود و در دسته غذاهای سالم و مقوی قرار میگیرد.

دو نوع ساندویچ وجود دارد که هر کدام چندین مدل دارد، ساندویچ سرد و ساندویچ گرم. هر کدام از این موارد را می توان در خانه تهیه کرد. معمولا ساندویچ های سرد داز فراورده هایی چون سوسیس و کالباس تهیه می شود که می شود به صورت سرد هم استفاده کرد. ساندویچ سرد چربی کمتری دارد و نیاز به سرخ کردن آن نیست از همین رو کم خطر تر محسوب می شوند اما بدی این ساندویچ ها مواد نگهدارنده ای است که در انها به کار رفته است.

ساندویچ های گرم تنوع بیشتری دارند و البته طرفداران بیشتر، انواع برگرها چیپس ها و پیتزا ها در این دسته قرار می گیرند. به طور کلی هر ساندویچی که برای آماده شدن نیاز به گرم کردن یا سرخ شدن دارد در این دسته قرار می گیرند.

تقریبا می توان گفت که امکان تهیه و طبخ بیشتر فست فود ها در خانه هم وجود دارد. با در اختیار داشتن لوازم محدودی، می توان بسیاری از فست فود ها را در خانه تهیه و طبخ کرد. مزیت اینکه فست فود ها را در خانه تهیه کنید اطمینان از بهداشتی بودن و مواد اولیه با کیفیت است.

فست فود خانگی

فست فود خانگی

پیتزای خانگی
تنها با در اختیار داشتن یک فر گازی کوچک و به کمک یک قالب پیتزا، می توان موارد مورد نیاز پیتزا مثل پنیر، سس مخصوص، سوسیس و کالباس را تهیه کرده و آن در فر قرار دهید تا پیتزای خوشمزه آماده طبخ شود. کافیت دستور پخت پیتزا را از یک کتاب آشپزی بخوانید یا در وب جستجو کنید در صورت وجود مواد اولیه پخت پیتزا در منزل کار چندان سختی نخواهد بود.

ساندویچ برگر خانگی
برگر را به راحتی میتوان در خانه تهیه کرد البته با کیفیت تر از برگرهای ساندویچی! کافیست گوشت چرخ کرده تهیه کنید و پس از پختن با گوجه و خیار شور و سس می شود ساندویچی خوشمزه تهیه کرد.

ساندویچ کالباس خانگی
ساده ترین فست فود خانگی، ساندویچ کالباس است. با ترکیب کالباس ژامبون و نان فانتزی ساندویچی به همراه کاهو، گوجه، خیار و سس مخصوص، می توان به آسانی یک ساندویچ کالباس در خانه تهیه کرد. البته در صورت نبودن نان ساندویچی میتوان از سایر نان ها هم استفاده کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند