مزایای برپایی یک فست فود کدامند؟

0

این روزها تعداد افراد بیکار بسیار زیاد است. و راه اندازی کسب و کار علاوه بر سرمایه انگیزه می خواهد. درس خوانده ها بیشتر ترجیح می دهند تا یک کار با کلاس و شیک دست و پا کنند.

در این بین هستند کسانی که برای شروع به سراغ کسب و کارهای کوچ می روند. بعنوان مثال راه اندازی یک فست فود کوچک شروع خوبی برای رستوران داری است!

هرچند برپایی یک فست فود هر چقدر هم کوچک باشد نیازمند سرمایه ای چند میلیونی است. از صندلی فست فودی گرفته تا یخچال و مواد غذایی، همگی نیازمند صرف بودجه مالی هستند.

با توجه به همه سختی ها اگر مزایای فست فود را در نظر بگیرید؛ باز هم سود دهی خوبی دارد که به همه دشواری هایش می ارزد.

بهتر است به موارد زیر خوب توجه کنید!

* بر اساس آمار های به دست آمده نسبت تعداد مشتریان و متقاضیان غذا در کل کشور به تعداد رستوران ها و فست فود های فعال در سطح بسیار بالاتری در مقایسه با سایر شغل های بازار آزاد وجود دارد که این امر موجب گردیده تا صنعت غذا و خصوصا شاخه رستوران و فست فود در طبقه بندی اقتصادی عرضه و تقاضا ،دارای رتبه بسیار مطلوب باشد.

sandwich

sandwich

* حضور مردم در رستوران ها و فست فود ها (خصوصا آنهایی که دکوراسیون و امکانات قابل توجهی دارند) سه هدف تفریحی، تشریفاتی و تهیه غذا را دنبال می کند.

* تعداد مراجعات مردم به یک رستوران یا فست فود به مراتب بیشتر از مراجعه به اکثر شغل های دیگر در هفته، ماه و یا سال می باشد

* یکی از مهم ترین و اساسی ترین مزایا و برتری های شغل رستوران و فست فود نسبت به سایر شغلها این است که تمام محصولات به صورت نقد به فروش می رسند و در پس آن مواد اولیه مصرفی به صورت نسیه، اقساطی و یا به صورت تسویه مدت دار از شرکت های فروشنده مواد اولیه خریداری می گردد.

* شغل رستوران و فست فود از معدود شغل هایی میباشد که نسبت سرمایه گذاری اولیه به در آمدهای خالص ماهانه فاصله بسیار زیادی ندارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند