مزایای جستجوی آپارتمان اجاره ای در محله دردشت

1

برای افرادی که در حال جستجوی آپارتمان اجاره ای در نارمک هستند، یکی از مطلوب ترین محله ها برای رهن و اجاره محله ی دردشت است.

محله ی دردشت ویژگیهای مثبت بسیار زیادی دارد که باعث می شود شما در جستجوی آپارتمان اجاره ای در نارمک و در شرق تهران آنرا در نظر بگیرید.

محله ی دردشت

دردشت محله ای قدیمی در شرق تهران و منطقه ی 8 شهرداری است که کماکان بافت قدیمی و اصیل خود را حفظ کرده است.
این محله شامل محله های مابین میدان رسالت و میدان هفت حوض نارمک می شود. دردشت از شمال به بزرگراه رسالت، از جنوب به میدان شقایق و بلوار شهید ثانی، از شرق به بزرگراه شهید باقری و از غرب به خیابان مهر منتهی می‌شود. محلات همجوار دردشت نیز محله های نارمک، تهران‌ پارس و مداین هستند.

محله دردشت تهران

محله دردشت تهران

مزایای رهن و اجاره در دردشت

برای آنهایی که در حال جستجوی آپارتمان اجاره ای در شرق تهران هستند، محله ی دردشت با توجه به ویژگیهای مثبتی که دارد گزینه ی مناسبی است.
اولا که دردشت محله ای قدیمی است که هنوز پای بساز بفروشها در آن باز نشده است و شما کمتر با ساخت و ساز در این محله روبه رو می شوید. از این روی کوچه های آرام با خانه های کم طبقه از جمله ویژگی اصلی محله ی دردشت است. اگر به دنبال یک زندگی آرام هستید در این محله می توانید آنرا پیدا کنید.
در دردشت دسترسی شما به اقصی نقاط شهر با توجه به ایستگاه متروی معروف دردشت راحت و بدون دردسر است. به غیر از مترو، اتوبوس و تاکسی در این محله به وفور پیدا می شود و شما می توانید بنا به نیازتان از هر کدام از آنها بهره ببرید. در ضمن دسترسی به بزرگراههای شهید باقری و رسالت نیز رفت و آمد شما با خودروی شخصی را هم تسهیل می بخشد.

محله دردشت تهران

محله دردشت تهران

در این محله فروشگاههای بزرگ هم به کرات یافت می شود و می توانید به راحتی خریدهای کلی خود را از آنها انجام بدهید. مغازه های محلی نیز در این محله وجود دارند و می توان گفت به راحتی می توانید نیاز روزانه ی خود را برآورده کنید.
مراکز خرید نیز در این محله وجود دارد. به علاوه محله ی پر جنب و جوش هفت حوض هم برای خرید پوشاک در نزدیکی شما قرار دارد.
از بدیهای محله ی دردشت می توان به نبود سینما اشاره کرد که نزدیک ترین سینما به محله در خیابان دماوند و خیابانهای مجاور قرار دارد.
محله ی دردشت دارای فضاهای سرسبز و مناطق تفریحی و ورزشی خوبی است. با ورود به خیابانهای اصلی این محله می‌توانید به مراکز آموزشی، بهداشتی و درمانی، مساجد و بانکها به راحتی دسترسی پیدا کرده و از زندگی در این محله نهایت لذت و آرامش را کسب کنید.
اما دلیل اصلی دیگر برای رهن و اجاره در محله ی دردشت، قیمت مناسب در این محله است. شما به راحتی می توانید مناسب ترین آپارتمان مسکونی را با نازل ترین قیمت در محله ای رهن و اجاره کنید که دارای ویژگیهای خوب برای سکونت است.
به عنوان مثال در حال حاضر یک ملک 79 متری به قیمت 96 میلیون رهن کامل داده می شود. همچنین یک واحد آپارتمان 58 متری با عمر 8 ساله در محله دردشت، به قیمت 20 میلیون تومان رهن و 1میلیون تومان اجاره قرار داده شده است.
با کمی جستجو می توانید مناسب ترین واحد آپارتمانی را برای زندگی آرام و بدون هیاهو در محله ی دردشت رهن و اجاره کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه