محتوای جدید و ناب

1

فریلنسرهای تولید محتوا در صورتی که تمرکز خود را بر تولید محتوای جدید و ناب که پیش از این در هیچ یک از وب سایت ها منتشر نشده، قرار دهند در کمترین زمانی بازخورد فوق العاده مثبتی از سوی کاربران وب سایت دریافت خواهند کرد.

کارفرمایان نیز زمانی که در میان وب سایت های استخدام به دنبال فریلنسر تولید محتوا می گردند، بهتر است آن هایی را به کار گیرند که در زمینه ی تولید محتوا نو فعال باشند نه این که صرفا به بازنویسی و تغییر شکل مطالب تکراری پرداخته باشند.

بهترین روش برای خلق محتوای نو چیست؟

اما اگر بخواهیم در خصوص موضوعی به خلق محتوای نو و کاملا به اصطلاح از تنور درآمده بپردازیم؛ یا می باید شخصا به تالیف پرداخته و یا با سر زدن به وب سایت های خارجی با کمک فن ترجمه متحوایی تازه تولید کنیم.

اینجاست که کارشناسان تولید محتوایی که بر ترجمه زبان انگلیسی مسلط هستند، می توانند بهترین گزینه برای تولید محتوای حرفه ای به حساب آیند.

تولید محتوای غنی و تازه

تولید محتوای غنی و تازه

تولید محتوا با کمک گرفتن از تصاویر

به جز ترجمه اگر قرار باشد که به نحوی دیگر به تولید محتوای جدید و غیرتکراری و پرهیز از بازنویسی روی بیاوریم، یعنی همان روش تالیف از خود موضوع شکل دیگری می گیرد.

طبیعی ست که یک تولید کننده ی محتوا هر آن قدر هم که باسواد بوده و دارای اطلاعات عمومی خوبی باشد، نمی تواند روزانه در خصوص موضوعات گوناگون اطلاعات آن قدر جامع و دقیقی داشته باشد که به عنوان یک مرجع نوشته و اطلاع رسانی صحیح و قابل اعتماد داشته باشد.

پس مراجعه ی وی به دیگر وب سایت های مرجع اجتناب ناپذیر می نماید. در چنین شرایطی برای دوری کردن از بازنویسی و کپی کاری، تولید محتوا از روی تصاویر فوق العاده یاری رسان خواهد بود.

به این معنا که شما به عنوان تولید کننده ی محتوایی که مثلا قرار باشد راجع به کاخ توپکاپی در ترکیه بنویسید، به جای دنبال کردن متون در وب سایت های گوناگون به تصاویر کاخ توپکاپی توجه کرده و خودتان این کاخ و فضای آن را توصیف کرده و به نوعی با قلم خود این قصر را برای خواننده به شکلی دیگر معرفی نمایید.

تولید محتوای غنی و تازه

تولید محتوای غنی و تازه

تحقیق و تفحص

البته بسته به موضوعی که قرار باشد درباره ی آن بنویسید، تحقیق و تفحص بیشتر و مطالعه ی منابع گوناگون می تواند به شما کمک کند تا محتوای مورد نظر را با اطلاعات جامعی که از این ور و آن ور به دست می آورید، به قلم خود به نگارش بکشانید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. کار واقعا سختیه تولید محتوا . به ویژه این که بار چندم باشه که درباره ی موضوع خاصی قرار بنویسی