مجموعه آبی-سفید فضایی برای رشد استارتاپها و فریلنسرها

0

در زمینه ی شیوه های کاری نوین، علاوه بر سایتها و شرکتهایی که استخدام فریلنسر را برای صاحبان پروژه ها آسان کرده اند، شرکتهایی هم وجود دارند که زمینه را برای گردهمایی استارتاپها و فریلنسرها راحت کرده اند. از جمله آنها می توان به مجموعه ی آبی-سفید در اصفهان اشاره کرد.

مجموعه ی آبی-سفید یک شرکت استارتاپی در اصفهان است که به تازگی با حمایت بخش خصوصی در این شهر تاسیس شده است. این مجموعه درواقع یک فضای کار اشتراکی است که فضای کار و تمامی سرویسهای اساسی کسب و کار را در اختیار استارتاپها، فریلنسرها و حتی شرکتهای کوچک و متوسط قرار می دهد.

مجموعه استارتاپی آبی-سفید

مجموعه استارتاپی آبی-سفید

این مجموعه در فضایی به وسعت 600 مترمربع در دل شهر اصفهان و در خیابان فردوسی واقع شده و فضایی کاملا مدرن برای رشد و توسعه ی کسب و کارهای نو است.

در این فضا تمامی امکانات مورد نیاز گروههای جوان برای کار و جلسه فراهم شده است. از امکانات مجموعه می توان به اینترنت 100 مگابیت بر ثانیه، اتاق جلسه، اتاق بازی، اتاق طوفان فکری، آشپزخانه،تلفن ثابت و بسیاری دیگر اشاره کرد.

شعار آبی-سفید “حس خوب کار کردن “است که فرهنگ کار کردن و لذت بردن را دنبال می کند. هدف این مجموعه ایجاد یک بستر فیزیکی مناسب برای رشد سریع استارتاپها، فریلنسرها و تمام اعضای آبی- سفید است.

افراد می توانند با اجاره ی 30روزه، دو هفته ای و یا یک روزه میز کاری، از کلیه ی امکانات مجموعه بهره برده و زمینه های موفقیت ایده های خود را فراهم کنند. میز کاری یک روزه مناسب افرادی است که برای انجام پروژه ای کوتاه مدت اقدام به استخدام فریلنسر می کنند. آنها با اجاره ی یک روزه ی میز کاری می توانند در فضایی مناسب جلسه ی خود را برای همکاری برگزار کنند.

قیمت اجاره ی میز هم برای 30 روز کاری 199هزار تومان، دو هفته ای 99هزار تومان و یک روزه 20 هزار تومان است که یک صرفه جویی اساسی برای کسب و کارهای نو است.

در این مجموعه فضا برای کارهای تیمی هم فراهم است که گروهها و تیمها می توانند در بستر مناسب مجموعه ی آبی-سفید مراحل پیشرفت را در کنار هم طی کنند. قیمت هم با توجه به پاره وقت و تمام وقت بودن اجاره ی میز متفاوت است و سی روزه ی تمام وقت 299 هزار و سی روزه ی نیمه وقت 199 هزار تومان هزینه دارد.

در ضمن در مجموعه هر ماه حداقل ۳ کارگاه آموزشی و چندین رویداد برگزار می شود که هدف آنها برطرف کردن نیاز آموزشی اعضای آبی- سفید است. همچنین این رویدادها با ایجاد محیطی شاداب تر بستری را فراهم می کنند افراد بتوانند نسبت به هم شناخت بهتری پیدا کنند و با آدمهای جدیدی آشنا شده و داستان زندگی کارافرینان مطرح را بشنوند.

اشتراک:

نظرات بسته اند