مترجم آزادکار، شغلی مناسب برای مادران خانه دار

0

کار در خانه به دلیل مزایای مختلف آن مانند ساعات کاری دلخواه، کار از راه دور و … به یکی از محبوب ترین شغل ها تبدیل شده است.

امروزه انجام کار ترجمه در خانه (فریلنسینگ) به یکی از بی عیب و نقص ترین شغل ها تبدیل شده است. این کار به خصوص برای مادرانی که به مراقبت از بچه ها می پردازند، بسیار مناسب است. در واقع ترجمه آنلاین در سایت برون سپاری پروژه ها برای این منظور در نظر گرفته شده است و به افراد کمک می کند تا به انجام کارهای ترجمه در خانه بپردازند.

به غیر از راحتی کار کردن در خانه، کارهای ترجمه به طور کلی سودآور است. بر اساس تحقیقی که توسط انجمن مترجمین آمریکایی (ATA) صورت گرفته است، درآمد متوسط یک مترجم آزاد به صورت تمام وقت، بیش از 1/5میلیون تومان در ماه است.

مترجم آزادکار

مترجم آزادکار

کارهای ترجمه می تواند شامل ترجمه متون بازرگانی، ترجمه متون فنی، ترجمه متون پزشکی و غیره باشد که بستگی به دامنه دانش و تجربه مترجمان دارد.

با تمام این تفاسیر در نظر گرفتن کار ترجمه به عنوان یک حرفه، گزینه ای بسیار عالی برای مادران خانه دار و همچنین سایر افراد است. این افراد در حالی که از وقت آزادی که برای مراقبت از خانواده و عزیزانشان دارند لذت می برند، می توانند انتظار درآمد مناسب و معقولی را در پایان ماه داشته باشند.

اشتراک:

نظرات بسته اند