لوکس ترین هتل های ایران را بشناسید

0

لوکس و مجلل بودن هتل های یک کشور می تواند نقش عمده ای در صنعت گردشگری آن کشور ایفا کند و به خودی خود باعث افزایش تعداد گردشگران به کشور شود و باعث  رشد و توسعه ی اقتصادی در کشور شود. البته برای این منظور ما باید اطلاعات جامع و کارآمدی را در اختیار گردشگران خارجی قرار دهیم و هتل های مجلل خود را هر چند به صورت اجمالی به آن ها معرفی کنیم و همچنین تعداد هتل های لوکس کشورمان را چند برابر کنیم و باعث آمد و شد توریست های بیشتری به کشورمان شویم. در ادامه ی این مطلب شما می توانید لوکس ترین هتل های ایران را بشناسید.

ویژگی هتل های لوکس

  1. نزدیکی به سطح شهر و مکان های توریستی
  2. امکانات رفاهی و تفریحی در داخل هتل
  3. زیبایی ظاهری و تمیزی هتل
  4. امکانات ورزشی
  5. دسترسی به اینترنت و رایگان بودن آن
  6. قیمت مناسب
  7. برخورد پرسنل هتل

در ذیل مباحث به معرفی اجمالی چند هتل لوکس در ایران می پردازیم

لوکس ترین هتل های ایران:

1) هتل مجلل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد یکی از بلندترین و لوکس ترین هتل های شرق کشور با فضایی استثنایی و منحصر بفرد است که دارای فضای باز و بزرگ میان ساختمان هاست و از این حیث در شرق کشور بی همتاست.

این هتل دارای رستوران های متعدد، سوییت های شیک، زمین بازی و مجموعه آبی، مرکز خرید و… می باشد.

این هتل با 25 طبقه در حاشیه خیابان امام رضا قرار دارد.

2) هتل ترنج کیش

در میان هتل های های زیبا و منحصربفرد کیش هتل ترنج از آن دست هتل هاست که یک شب اقامت در آن می تواند 2 میلیون تومان برای شما تمام شود. این هتل دارای مناظر بکر و چشم اندازی به روی دریا در روی سطح آب ساخته شده است و ساکنان می توانند در هنگام استراحت در هتل ماهی ها را در زیر پای خود ببینند و از آن لذت ببرند.

طرح اولیه این هتل مانند هتل های مالدیو است و از لوکس ترین هتل های ایران است.

3) هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان برای آن دست از مسافران و توریست ها مناسب است که به معماری های قدیمی و سنتی ایران در عصر صفوی و قجری علاقه دارند و اقامت در آن تداعی کننده ی آن دوران برای افراد است.

این هتل در زمان های قدیم کاروانسرا بوده است و از قدیمی ترین هتل های ایران به شمار می آید و چیزی حدود 300 سال قدمت دارد.

معماری و سبک خاص تزیین و نقش بندی دیواره های این هتل از زیباترین معماری ها در جهان است و فرصت دیدن آن شاید در جای دیگری برایتان پیش نیاید.

4) اسپیناس پالاس تهران

این هتل مجلل و لوکس نیز در منطقه شمال تهران واقع شده است و دارای اتاق هایی به مانند کاخ و امکانات تفریحی و رفاهی عالی است.

همچنین این هتل دارای رستوران هایی بسیار شیک با انواع غذاهای ایرانی که در اختیار گردشگران قرار میگیرد تا از آن لذت کافی را ببرند.

از دیگر امکانات این هتل لوکس ترین هتل ایران می توان به سالن ماساژ، مجموعه آبی، مرکز خرید و… اشاره کرد.

5)هتل داریوش کیش

یکی از لوکس ترین هتل های ایران هتل 5 ستاره داریوش است که معماری آن بر طبق معماری زمان هخامنشیان است.

از ویژگی های این هتل امکانات رفاهی در حد عالی و نزدیکی به مراکز خرید و بازارهای مهم و پر رفت و آمد کیش است که برای رفاه حال گردشگران بسیار مفید است.

6) کایا لاله پارک تبریز

این هتل مجلل در تبریز زیرمجموعه ای از هتل های زنجیره ای کایا ترکیه هستند و در مدت کمی از تاسیس آن بسیار معروف شد و به یکی از هتل های لوکس غرب ایران تبدیل شد.

امکانات رفاهی، سالن های مجلل، تهویه مناسب هوا و از همه مهمتر فروشگاه های زنجیره ای داخل این هتل از ویژگی های منحصر بفرد این هتل هستند.

در انتها لازم به ذکر است این هتل ها تنها بخشی از صد ها هتل لوکس و مجلل در ایران هستند که سالانه نقش مهمی در صنعت گردشگری کشور بویژه در شهر های مذهبی و توریست پذیر ایفا می کنند.

چنانچه قصد رزرو هتل داخلی با قیمت مناسب را دارید، به سایت دلتابان مراجعه کنید و با اطمینان خاطر، محل اقامت خود را انتخاب نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند