صندلی های مبله پارکر

0

قیمت صندلی های پایه چوبی در قیاس با صندلی های پایه فلزی کمی گران تر خواهد بود، به شرط آن که چوب به کار رفته در این صندلی ها از جنس مرغوب انتخاب شده باشد و البته نوع طراحی و… نیز از فاکتورهای تاثیر گذار هستند.

در اینجا به معرفی دو مدل صندلی مبله از محصولات جهانتاب می پردازیم.

 

صندلی پارکر پایه چوبی (کد 1231)

صندلی پارکر پایه چوبی همان طور که از نام آن پیداست یک صندلی مبله با پایه های چوبی است. این صندلی نشیمنگاه بزرگی داشته و تکیه گاه آن نیز پهن و بلند می باشد. در هر دو طرف نشیمنگاه صندلی پارکر دو دسته به طول نشیمنگاه قرار گرفته که ارتفاع آن نیز به حدی ست که شخص هنگام نشستن روی صندلی کاملا درون آن قرار می گیرد.
پایه های چوبی این صندلی به صورت چهارپایه ی جداگانه هستند که هر یک نقطه ی اتصالشان دقیقا در قسمت زیرین جای قرار گیری پایه در نشیمنگاه صندلی است.
البته استراکچر بدنه ی اصلی این صندلی از جنس فلز بوده و همین موجب استحکام بالای آن می شود. اما برای زیبایی و جلوه ی کلاسیک بیشتر پایه های صندلی پارکر را از جنس چوب راش که چوبی گران قیمت و لوکس محسوب می شو، انتخاب کرده اند.

صندلی پارکر پایه چوبی

صندلی پارکر پایه چوبی

صندلی پارکر پایه فلزی (کد 1241)

صندلی پارکر پایه فلزی نیز درست مشابه نمونه ی قبلی ست و تنها در این مدل به جای این که پایه ها از جنس چوب راش انتخاب شده باشد، در امتداد همان فلز به کار رفته در بدنه پایه ها نیز فلزی قرار داده شده اند.
البته روکش براق کرومی روی پایه های میز پارکر با پایه های فلزی این صندلی مبله را به یک نمونه ی شیک و مدرن تبدیل ساخته است.

صندلی پایه فلزی پارکر

صندلی پایه فلزی پارکر

روکش این صندلی ها به انتخاب مشتری می تواند از جنس چرمی یا پارچه ای باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند