قبل از خرید صندلی اپن به این موارد دقت کنید

0

با کوچکتر شدن آشپزخانه ها سرو کله برخی تجهیزات جدید مانند صندلی اوپن نیز پیدا شد. البته این خودش یک ایده هوشمندانه بوده که اگر آشپزخانه بسیار بزرگ هم باشد باز هم همچنان کارایی خود را دارد.

این نوع صندلی نه تنها کدبانوی خانه را راحت تر کرده بلکه به سایر اعضای خانه نیز فرصت میدهد تا زمانی که مادر خانه در حال آشپزی است بتوانند در کنارش حضور یابند و حتی کودکان تکالیفشان را روی آن انجام دهند. قیمت صندلی اوپن بسته به جنس و مواد بکار رفته در آن متغیر است و بهتر است زمان خرید مواردی چون کیفیت و راحتی را بیشتر مد نظر قرار دهید تا قیمت!

ارتفاع صندلی اوپن

بسته به اینکه اپن آشپزخانه شما چقدر ارتفاع دارد لازم است تا صندلی که می خرید با ارتفاع آن متناسب باشد تا استفاده از آن راحت باشد. البته اگر خانه طبق استاندارد طراحی شده باشد، معمولا صندلی های تولیدی دقیقا با اپن آشپزخانه شما مطابقت می کنند. اما اگر استاندارد نیست بهتر است از صندلی استفاده کنید که ارتفاعش قابل تنظیم باشد.

صندلی کانتر

صندلی کانتر

راحتی صندلی اپن

راحتی صندلی برای کودکان و سالمندان بسیار مهم است. سعی کنید در زمان خرید صندلی را انتخاب کنید که سطحی نرم و حداقل یک پشتی کوچک داشته باشد. مورد دیگری که باید به آن توجه شود، دسته های صندلی است. مدل های دسته دارد صندلی اپن راحت تر به نظر می رسند اما دقت کنید که اگر از صندلی های چرخان استفاده می کنید و کودک در خانه دارید. بهتر است مواظب باشید تا کودکان با چزخاندن آن به کانتر آسیب نزنند.

جای پاها هم بدون شک امری ضروری برای راحتی می باشند. هیچ کس دوست ندارد روی صندلی بنشیند که مرتفع است و پاهایش آویزان باشند. مخصوصا آنهایی که از اپن برای خوردن غذاهم استفاده می کنند.

مورد دیگری که لازم است به آن دقت شود استقامت و سهولت در تمیز کاری است. هیچ کس نمی خواهد صندلی را که تازه خریده بشکند یا طوری کثیف شود که قابل تمیز شدن نباشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند