همه چیز درباره ی قانون جذب

0

هر چه انرژی در جهان میفرستیم، در نهایت به ما بر می گردد. کارما می گوید هر عملی عکس العملی دارد و هر کنشی، واکنشی، به این معنا که نمی توانیم با اعمال نادرست و اشتباه خود، توقع بازخوردهای مثبت و صحیح داشته باشیم. پیرو این بحث ما امروز در این بخش، تصمیم گرفتیم در ارتباط با موضوع ” قانون جذب ” صحبت کنیم. قانونی که بسیاری به آن اعتقاد دارند و برخی دیگر خیر!

خالی از لطف و تامل نیست که نگاهی به این موضوع و قانون جذاب بیندازیم. از شما دعوت می کنیم در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید.

قانون جذب چیست؟

همان طور که از نام این قانون پیدا است، قانون جذب یعنی اینکه ما به هر آنچه که فکر می کنیم و می اندیشیم، آن را به خود جذب می کنیم، چه افکار مثبت باشد و چه شرایط و رویدادهای منفی، با اندیشیدن به هر یک، کائنات آن ها را در مسیر ما قرار می دهد.
خالق قانون جذب، خانم راندا برن در تعریف این قانون می گوید:
بر اساس قانون جذب، افکار تبدیل می‌شوند به اشیاء و شرایط پیش روی شما در زندگی.
چه بخواهیم چه نخواهیم، چه بدانیم چه ندانیم، همه ی ما از قانون جذب در زندگی استفاده می کنیم که بعضا این استفاده ناآگاهانه است. این که برخی از افراد در زندگی شاد هستند و برخی دیگر نه، این که برخی در زندگی موفق هستند و برخی دیگر نه، همه و همه به قانون جذب بر می گردد. قانونی شبیه به خواستن توانستن است!
این قانون در طبیعت جاری است، این قانون است که چیزهای مختلف را در کنار هم نگه می دارد، چیزی شبیه به نیروی جاذبه ی بین مولکول ها. در واقع باید بگوییم، قانون جذب، قانون عشق است، عشق به چیزهایی که می خواهیم.
این قانون بسیار قدرتمند، همه چیز را در هماهنگی و توازن نگه می دارد و بر بسیاری موارد تاثیر می گذارد.
چالز هانل در این رابطه می گوید:
هر چیزی مشابهش را جذب می‌کند.
با این اوصاف آیا بهتر نیست، نسبت به این قانون کمی آگاهانه رفتار کنیم؟

 

قانون جذب

قانون جذب

آموزش قانون جذب

مانند شروع هر کاری، لازم است که کمی تمرکز کنید. برای این کار به خودتان 5 الی 10 دقیقه مهلت دهید و ذهن خود را آرام و خالی از هرچه شلوغی است، کنید. با این کار خود را برای جذب و تصویر سازی آن چه که میخواهید آماده می کنید.
حال دقیقا مطمئن شوید که چه چیزی می خواهید و دیگر تردید نکنید. این یعنی شما باید آن چه را که می خواهید به وضوح ببینید و تصویر شفاف و واضحی از آن داشته باشید، دقیقا همان طور که عاشقانه به آن عشق می ورزید.
اکنون نوبت آن می رسد که خواسته تان را به کائنات ارسال کنید. دقت کنید هر چه که جزئیات شما از آن چه که می خواهید بیشتر باشد، انرژی بیشتری را با چیزی که میخواهید همراه می کنید. انرژی بیشتر و مثبت تر، رسیدن به آن را سریع تر می کند. لبخند بزنید، شاد باشید و انرژی مثبت بفرستید تا تمام این ها را راهی آرزوهای زیبای خود کنید.
خواسته هایتان را بنویسید و به زبان بیاورید. بسیاری از ما چیزهایی که در ذهن می خواهیم و چیزهایی که به زبان می آوریم با هم تفاوت دارد. با سپاسگزاری شروع کنید، از جملات مثبت استفاده کنید و جمله را به زبان حال بگویید و بنویسید. چشمانتان را بینید و تصورش کنید، انگار که هم اکنون آرزویتان را پیش روی خود میبینید.
اکنون زمان، زمان حس چیزی است که می خواهید. آرزویتان را احساس کنید، گویی الان به آن رسیده اید و به گونه ای که دیگر در انتظارش نیستید چرا که به آن رسیده اید. در این لحظه است که شما انرژی بیشتری ارسال می کنید و رسیدن به آرزو و خواسته تان تسریع می شود.
سپاسگزار باشید. بابت هر چه اتفاق خوب و مثبتی که در زندگی تان افتاده است قدردانی کنید. حتی بابت آرزوهای محقق نشده هم قدردانی کنید. در تمام طول تلاش برای رسیدن به خواسته هایتان انرژی مثبتی داشته باشید و شکرگزار.

به این باور برسید که هر آمچه که می خواهید در کسری از ثانیه فراهم نمی شود. صبوری کنید و اعتماد! نگران چگونگی محقق شدن رویایتان نباشید، آن را به دستان پر توان دیگری بسپارید و انرژی های مثبتی که روانه ی رویای زیبای خود می کنید.

در آخر باید به شما روزهایی را یادآور شویم که چه بسیار آرزوهایی که از ته قلب خواسته اید و اکنون به آن رسیده اید. مثل جوانی که آرزوی تحصیل در یک رشته ی دانشگاهی دارد و آن را عاشقانه می خواهد و تلاش می کند و انرژی مثبت را در مسیر زندگی اش جاری می کند. مثل کسی که برای خرید چیزی که بی اندازه به آن تمایل دارد، شب و روز تلاش می کند تا در نهایت به آن می رسد. آرزوهای مثبت، خیر، واضح و شفاف،در دنیای واقعیت علنی می شوند. تردید در این قانون جایی ندارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند