قالب وردپرس Smart Mag

0

اگر در مراحل راه اندازی وب سایتی تازه بوده و به استخدام طراح قالب سایت وردپرس می اندیشید، توصیه می کنیم ابتدا به قالب های آماده ی Mihanwp نگاهی انداخته و با پرداخت هزینه ای اندک، یک قالب آماده با امکانات ممتاز در اختیار می گیرید.
یکی از قالب های وردپرس مناسب برای راه اندازی مجله ی اینترنتی قالب وردپرس Smart Mag می باشد.

معرفی قالب وردپرس Smart Mag

قالب وردپرس Smart Mag با بارگزاری کیفیت HD روی سایت شما فضایی شیک و مدرن را به وجود می آورد.
این قالب وردپرس به نحوی طراحی شده که برای موبایل و تبلت نیز سازگاری کامل داشته و به خوبی با صفحه ی نمایش این دستگاه ها نیز ست می شود.

قالب وب سایت مجله هوشمند

قالب وب سایت مجله هوشمند

قالب وردپرس مجله ی هوشمند دارای پنل مدیریت قوی و سفارشی ست و کاملا فارسی شده و راست چین طراحی شده است.
سازگاری با ووکامرس فارسی، سازگاری با بی بی پرس فارسی، سازگار با گوگل و سئوی عالی و… از دیگر امتیازات قالب سایت مجله ی هوشمند به شمار می روند.

سایر امکانات قالب Smart Mag

از سایر امکانات این قالب مجله ای می توان به مواردی از جمله صفحه ساز اختصاصی، سازگاری با افزونه های محبوب وردپرس، سازگاری کامل با تمامی نسخه های وردپرس، سئوی مناسب برای افزایش ورودی گوگل، قابلیت تغییر رنگ بندی ها، قابلیت ساخت فروشگاه، کد نویسی تولید شده با سرعت بالا، داشتن 4 فونت فارسی با قابلیت انتخاب از پنل مدیریت وردپرس قابلیت راه اندازی شبکه ی اجتماعی با بی بی پرسی، منوی اختصاصی برای موبایل و تبلت، و… اشاره کرد.
با خرید این محصول از وب سایت Mihanwp.com می توانید از پشتیبانی 24 ساعته نیز بهره مند شده و بسته ی نصبی کامل، پس از دانلود قالبی درست شبیه به آن چه دموی سایت نمایش داده، در اختیار شما قرار خواهد داد.
اما با این همه اگر همچنان به استخدام طراح قالب سایت فکر می کنید، به آدرس زیر سر بزنید:

https://ponisha.ir/skill/791/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

اشتراک:

نظرات بسته اند