نخستین کافی شاپ روباتیک توکیو افتتاح شد+فیلم

1

بسیار هیجان انگیز است در حالی که در کافی شاپ روی صندلی اپن پشت پیشخوان نشسته اید یک روبات خنده روی نوشیدنی شما را برایتان حاضر کند. با رفتن به کافی شاپی در توکیو می توانید این تجربه ی هیجان انگیز را از نزدیک لمس کنید!

روباتها موجودات دوست داشتنی ای هستند که کم کم قصد دارند در تمام جنبه های زندگی ما انسانها نفوذ پیدا کنند. روباتهای گارسون از مرسوم ترین روباتهایی هستند که حسابی در دل کافی شاپ داران و مشتریان آنها جای باز کرده اند.
اخیرا هم در کشور ژاپن و در شهر توکیو نخستین کافی شاپ روباتیک ژاپن افتتاح شده است که در ادامه فیلمی از آن قرار می دهیم.

اما پیش از آن باید گفت در این کافی شاپ رباتیک تمامی فرایند ثبت و آماده سازی سفارش توسط روباتهای خنده روی انجام می پذیرد. شما فقط کافی روی صندلی اپن نشسته و 4 دقیقه صبر کنید تا سفارشتان حاضر شود. در این کافی ‌شاپ هر  روبات هوشمند یک استکان قهوه را در ۴ دقیقه آماده و برای مشتری سرو می کند.

همچنین در این کافی شاپ هر روبات قهوه ‌ساز می‌ تواند کار چهار تا پنج نفر نیروی انسانی را انجام دهد که استفاده از آنان باعث کاهش چشمگیر هزینه‌ های خدماتی در کافی شاپ می‌شود. از طرف دیگر با به کارگیری روبات، قیمت تمام شده ی نوشیدنیهای به میزان زیادی کاهش می یابد.

با این توصیفات بهتر است فیلمی از کافی شاپ روباتیک توکیو را تماشا کنید که شما را وسوسه می کند روزی به این کافه بروید و یک فنجان قهوه بنوشید:

 

 

 

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. این ژاپنی ها فقط میخوان قهوه رو بخورن برن اینا کلا سرعت واسشون مهمه البته برای ما هم مهمه ما فقط امکانات نداریم شرایط جوی مساعد نیست!!!