فولکس واگن از دست آورد جدید خود رونمایی کرد.

0

گروه خودروسازی فولکس واگن، مدل مفهومی اطلس کراس اسپرت را در نمایشگاه خودروی نیویورک به نمایش گذاشت. کراس اسپرت با جلو پنجره‌ی و رینگ‌های کوچک‌تر ، حذف بخشی از تزئینات کروم بدنه، نسخه‌ی پنج سرنشینه‌ی کراس‌اور اطلس خواهد بود. این خودرو جذاب افتخاری دیگر در پرونده فولکس واگن به ثبت رسانید.

اطلس کراس از گروه صنعتی فولکس واگن

اطلس کراس از گروه صنعتی فولکس واگن

ویژگی های خودرو جدید فولکس واگن

عرضه‌ی مدل‌های بیشتر از گروه صنعتی فولکس واگن، با توجه به سهم 54 درصدی خود در صنایع خودرو سازی آمریکا عجیب نیست. اطلس کراس اسپرت همانند اطلس بر پایه‌ی پلتفرم MQB ساخته شده و تفاوت اصلی در ابعاد این خودرو، طول ۱۹ سانتی‌متر کمتر اطلس کراس اسپرت است، که به واسطه‌ی آن، فاصله‌ی چرخ‌های جلو تا سپر جلو کمتر شده و نمای اسپرت‌تری برای کراس‌اور جدید فولکس واگن به وجود آورده است.

اطلس کراس از گروه صنعتی فولکس واگن

اطلس کراس اسپرت

دنده 5 حالته اطلس کراس

پنج حالت رانندگی مختلف شامل حالت E، هیبرید، GTE، آف‌رود و حالت شارژ  از جمله مزایایی است، که تیم مهندسی فولکس واگن برای اطلس کراس اسپرت در نظر گرفته است. حالت E-mode فقط از موتور الکتریکی محور عقب استفاده می‌کند، حالت هیبرید بهترین منبع قدرت را باتوجه به شرایط به‌صورت خودکار انتخاب می‌کند، حالت GTE سواری اسپرت را به همراه دارد، حالت آف‌رود با فعال کردن هر دو موتور الکتریکی سیستم تمام چرخ محرک را به‌راه می‌اندازد و حالت شارژ به شارژ پک باتری اختصاص یافته است.

نمای داخلی اطلس کراس

دنده 5 حالته اطلس کراس

کابین اطلس کراس اسپرت ، با داشتن پنل دیجیتال فرمان با نمایشگر بزرگ ۱۲.۳ اینچی و نمایشگر لمسی و ۱۰.۱ اینچی سیستم اطلاعات و سرگرمی بسیار کاربردی است. سیستم اطلاعات و سرگرمی تمام اطلاعات لازم در حالت‌های مختلف رانندگی، تنظیمات سیستم صوتی و تصویری ، سرگرمی و رهیاب ماهواره‌ای را از طریق نمایشگر لمسی در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. همانند دیگر مدل‌های فولکس واگن، قابلیت کنترل با حرکات دست ، نقشه‌های ۲ و ۳ بعدی رهیاب ماهواره‌ای در سیستم اطلاعات و سرگرمی اطلس کراس اسپرت قرار داده شده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند