فودکورت چارسو در دل بورس دیجیتال تهران

0

 در شهر تهران تعداد بیشماری فودکورت وجود دارد که در مراکز خرید، بوستانها و مراکز تفریحی برای گردهمایی شهروندان ایجاد شده اند. ویژگی اصلی فودکورتها گردهم آوردن برندهای مختلف رستوران و فست فود با تنوع چشم گیر میز و صندلی فودکورت است که بیش از هر چیزی شهروندان را جذب می کنند.

اما در میان فودکورتهای شهر تهران، یکی از معروف ترین آنها در شلوغ ترین منطقه واقع شده است. حتما نام بازار چارسو و فودکورت چارسو در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ را شنیده اید. فودکورت چارسو در نزدیکی بازار موبایل و مبلمان اداری تهران واقع شده و فضایی آرام و دوست داشتنی در این منطقه ی پر هیاهو محسوب می شود.

بازار چارسو

بازار چارسو

باید گفت حد فاصل خیابان ولیعصر تا حافظ یکی از شلوغ ترین محله های تهران بوده که در طول روز محل تردد افرادی است که برای خرید محصولات دیجیتالی نظیر گوشی موبایل، مبلمان اداری و حتی عینک به این منطقه می آیند. از شلوغیها که بگذریم در این ناحیه مجتمع تجاری چارسو واقع شده است که شامل فضای تجاری، پارکینگ، پردیس سینمایی و فودکورت می شود.

فودکورت چارسو

باید گفت جذاب ترین بخش بازار چارسو، پردیس سینمایی و فودکورت مجموعه هستند که این نقطه از تهران را به منطقه ای تفریحی در میان شلوغی بدل کرده اند. در این میان فودکورت بازار چارسو مجموعه ای از رستورانها و کافه ها است که با دکوراسیون  متنوع سبک فودکورتها به همراه چیدمان انواع میز و صندلی فودکورت به فضایی گرم و صمیمی در شلوغ ترین خیابان تهران بدل شده اند.

فودکورت چارسو, میر و صندلی فودکورت

فودکورت چارسو, میر و صندلی فودکورت

در فودکورت چارسو برندهای مطرح رستوران نظیر رستوران بروی، چیتر چیکن، ژیلمو، سام برگر، لاوانسی و بسیاری دیگر در یک جا جمع شده اند که می توانید از هر کدام از آنها غذای محبوبتان را سفارش داده و با نشستن گرد یک میز و صندلی فودکورت غذایتان را در فضایی آرام دورهم میل کنید.

کیفیت غذا در فودکورت چارسو بسته به نوع رستوران متفاوت است اما در کل در این مکان می توانید از منوی متنوع رستورانها مطابق سلیقه ی خود غذا سفارش داده و در کنار دوستانتان از خوردن آن لذت ببرید.

در کل فودکورت چارسو فضایی آرام و دوست داشتنی در میان شلوغی شهر است که می تواند اوقات لذتبخشی را برای شما و دوستانتان در این نقطه از شهر رقم بزند. به خصوص اگر پس از گشت در بازار موبایل دلتان بخواهد خستگی خود را با نوشیدن یک نوشیدنی لذیذ بر طرف کنید، اینجا بهترین انتخاب ممکن است.

فودکورت چارسو, رستوران چیتر چیکو

فودکورت چارسو, رستوران چیتر چیکو

اشتراک:

نظرات بسته اند