آخر هفته خوشمزه در فودکورت پلاتین شهرک غرب

0

در سالهای اخیر در شهر تهران فودکورتهای بسیار زیادی تاسیس شده است که مشخصه ی تمامی آنها تنوع در غذا و میز و صندلی فودکورت است. یکی از محبوب ترین فودکورتهای تهران، فودکورت پلاتین است که در ادامه با حال و هوای آن بیشتر آشنا خواهید شد.

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین جز بهترین فودکورتهای تهران است که در مجتمع تجاری ارم در محله ی محبوب شهرک غرب واقع شده است. این فودکورت در دو طبقه با مساحتی بالغ بر 1200 متر مربع، مکانی شیک و آرام با دکوراسیون متنوع و چیدمان دلچسب میز و صندلی فودکورت است که به پاتوق جوانان و خانواده های ایرانی در طول هفته بدل شده است.

آنچه فودکورت پلاتین را در میان شهروندان تهرانی پرطرفدار کرده است، میز و صندلی فودکورت چیده شده در فضای باز مجموعه است که جذابیت بیشتری خلق کرده است. این فودکورت شامل سه رستوران و یک کافی شاپ است که با منوی متنوع اوقات لذتبخشی را در محیطی زیبا فراهم می کنند.

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین شهرک غرب

در طبقه ی اول رستورانهای مجموعه قرار دارند که پیتزا فکتوری انواع پیتزاهای آمریکایی، ایتالیایی، لازانیا و پاستا را با بهترین مواد و دیزاین به مشتریها ارائه می دهد. نکته ی جالب توجه در خصوص این فست فود این است که پاستای ارائه شده در خود مجموعه بدون هرگونه مواد نگهدارنده و افزودنی تهیه می شود.

اگر مایل به میل کردن انواع ساندویچ و برگر باشید باید از برگر کانتری غذا سفارش بدهید. در این بخش، انواع برگر مرغ، هات داگ، برگر گوشت و ساندویچهای مخصوص پلاتین ارائه می شود.

سومین بخش هم رستوران ایرانی است که انواع غذاهای اصیل ایرانی در منوی آن چشم نوازی می کنند. در منوی رستوران غذاهایی نظیر انواع پلو با ماهیچه، انواع کباب، غذاهای پلویی همچون عدس پلو و لوبیا پلو و انواع پلو خورشت دیده می شود که ته دیگ و پلو دیگی مشخصه ی اصلی غذاهای این رستوران است. لازم به ذکر است در روزهای تعطیل در این رستوران دیزی ارائه می شود که می تواند برای جمعهای دوستان و خانوادگی یک انتخاب ناب در ظهر جمعه باشد.

اما برسیم به طبقه ی دوم فوت کورت که کافی شاپی بی نظیر را در خود جای داده است که انواع نوشیدنیهای سرد و گرم، کیکها، شیکها، بستنیها و بسیاری خوراکیهای لذیذ دیگر را به مهمانان خوش سلیقه ارائه می دهد.

در اخر باید گفت میز و صندلی فودکورت در این مکان برای 420 نفر تدارک دیده شده است که تعدادی از آنها در فضای باز چیده شده اند. برای رفتن به این مکان دنج باید به شهرک غرب، بلوار فرحزادی، نبش خیابان سیمای ایران، مجتمع تجاری ارم بروید تا اوقات خوش مزه و شادی را در کنار عزیزانتان بسازید.

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین شهرک غرب

فودکورت پلاتین شهرک غرب

اشتراک:

نظرات بسته اند