فودکورت شهید چمران تهران

0

یکی از جذاب ترین و متنوع ترین فودکورتهای تهران، فودکورت شهید چمران است که برترین برندهای رستوران و فست فود را در فضایی شاد با تنوع بی نظیری از میز و صندلی فودکورت گردهم آورده است.

در شهر تهران در سالهای اخیر فودکورتهای بسیار زیادی ساخته اند که اغلب در مجتمعهای تجاری و تفریحی واقع شده اند. فودکورت یا سرای غذا محلی است که انواع رستورانها و فست فودها در کنار هم به طور پیوسته قرار گرفته و انواع میز و صندلی فودکورت در میان صحن آن چیده شده اند.

اگر قصد دارید در مکانی غذا میل کنید که از تنوع بسیار زیاد غذا و میز و صندلی برخوردار باشد، قطعا فودکورت بهترین گزینه است. در این میان برای جمع خانوادگی و دوستانه تان فودکورت چمران را توصیه می کنیم.

فودکورت شهید چمران شریعتی

فودکورت شهید چمران شریعتی

فودکورت شهید چمران

اگر اهل بولینگ و هیجانی که ایجاد می کند باشید، حتما نام بولینگ عبدو را شنیده اید. در خیابان شریعتی بعد از پل صدر مجموعه تفریحی ورزشی شهید چمران واقع شده است که بولینگ عبدوی آن بسیار معروف است.
این مجموعه علاوه بر سالن بولینگ، دارای سالن سینما و تئاتر و یک فودکورت بی نظیر است که این مجموعه را به یک مکان تفریحی تمام و کمال در شمال شهر تهران بدل کرده اند.

سالها از افتتاح مجموعه شهید چمران می گذرد اما فودکورت مجموعه اردیبهشت سال قبل به بهره برداری رسید تا این مجموعه تفریحی تکمیل شود.
فودکورت چمران مکانی زیبا و دلنشین در مجتمع شهید چمران است که کلکسیونی از برترین برندهای رستوران و فست فود محسوب می شود. در این فودکورت 16 رستوران گردهم آمده اند که بیش از 300 نوع غذا و دسر را به شهروندان تهرانی ارائه می دهند.
از میان رستورانهای مطرح این فودکورت می توان به کابانی، هیوا برگر، سالاد بار، ورست نور، بستنی رفعتی، مای دونر، بامیکا و رستوران معروف رفتاری اشاره کرد که همگی گرداگرد فضایی مزین شده با انواع میز و صندلی فودکورت رنگارنگ قرار گرفته اند.
در فودکورت چمران انواع غذاهای ایرانی، بین المللی، فست فود، دسر و نوشیدنی در فضایی زیبا و دلنشین ارائه می شود که از بودن در این فضا نهایت لذت را در کنار عزیزانتان خواهید برد. در این مجموعه دسترسی به اینترنت وای فای هم وجود دارد و شما از برخورد خوب کارکنان فود کورت و کیفیت و طعم عالی غذاها با رضایت کامل فودکورت را ترک خواهید کرد.

در آخر باید گفت برای دسترسی راحت به فودکورت می توانید از مترو استفاده کنید چراکه مترو صدر در نزدیکی مجموعه ی چمران واقع شده است.
آدرس: خیابان شریعتی، بعد از پل صدر، پلاک 1701، مجموعه شهید چمران، فودکورت چمران

فودکورت شهید چمران شریعتی

فودکورت شهید چمران شریعتی

فودکورت شهید چمران شریعتی

فودکورت شهید چمران شریعتی

اشتراک:

نظرات بسته اند