فودکورت آرتمیس با تنوع بی نظیر میز و صندلی فود کورت

1

فود کورت با گردهم آوردن برندهای مختلف رستورانی و فست فودی همراه با چیدمان متنوع میز و صندلی فود کورت در یک فضا، لذت یک دورهمی به یادماندنی و هیجان انگیز را نصیب شهروندان می کند. اگر به دنبال چنین مکانی هستید بهتر است یک بار هم که شده فودکورت آرتمیس را امتحان کنید!

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فود کورت آرتمیس از جمله فودکورتهای تازه تاسیس تهران است که در مرداد ماه سال 95 در منطقه ی زیبای فرمانیه به بهره برداری رسید. به جرات می توان گفت فوت کورت آرتمیس یکی از زیباترین و متنوع ترین فودکورتهای تهران برای دورهمی های دوستانه و خانوادگی محسوب می شود که باید یکبار هم که شده خود را مهمان آنجا کنید.

این مجموعه ی رستورانی در طبقه ی سوم برج آرتمیس در منطقه ی فرمانیه واقع شده است و شامل سه سالن با ظرفیت 400 نفر می شود. فضای فودکورت از طراحی بسیار متنوعی برخوردار است که این تنوع و گوناگونی آن با انواع میز و صندلی فود کورت و برندهای مختلف رستوران و فست فود به وجود آمده است.
در این طراحی انواع مبلمان و کاناپه های رستورانی در رنگهای مختلف در کنار میز و صندلیهای رستورانی سفید رنگ دیده می شوند که محیطی آرام را به وجود آورده است.

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

از طراحی فودکورت که بگذریم، می رسیم به برندهای مختلف رستوران و فست فود که در این مجموعه گردهم آورده شده اند. در فودکورت آرتمیس نام سه رستوران چاپس گریل  Chopsgrill، سوپر استار و آرتمیس به چشم می خورد که منوی بسیار متنوعی را به مشتریها ارائه می دهند.
این سه رستوران ارائه دهنده ی بیش از 200 نوع غذا در قالب غذاهای ایتالیایی شامل انواع پیتزا و پاستا، غذاهای امریکایی نظیر انواع مرغ کنتاکی  KFC، برگر، استیک و غذاهای ایرانی نظیر کباب، خورشت، ته چین و سوپ هستند که با بهترین کیفیت و هوس انگیزترین تزئینات به مشتریها ارائه می شوند.

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس فرمانیه

فودکورت آرتمیس علاوه بر برخورداری از کلکسیون بی نظیری از انواع غذاهای لذیذ و میز و صندلی فود کورت رنگارنگ دارای یک اتاق بازی با کادری مجرب برای بازی کودکان هست. فرزندان شما می توانند در این مکان اوقاتی پر از شور و شادی را تجربه کنند تا شما هم از نشاط آنها به ذوق بیایید.

همچنین مجموعه دارای یک سالن مجزا با ظرفیت 100 نفر برای برگزاری مراسمها، میهمانیها و تولد ها است که می توانید با هماهنگی قبلی به صورت تلفنی و یا حضوری برای رزرو میز اقدام کنید. در انتها باید گفت این مجموعه ی بی نظیر در تهران، فرمانیه، نبش نارنجستان چهارم در طبقه ی سوم برج آرتمیس واقع شده است.

شماره تماس فودکورت آرتمیس:   26254061-021 26253019-021 26253018-021

اشتراک:

۱ دیدگاه