فست فود های شناخته شده در تهران را بشناسیم

0

در شهر تهران فست فود های زیادی راه اندازی شده است که همگی با رعایت پارمتر های مختلف و معین موفق شده اند در سطح این شهر بزرگ معروف و پر طرفدار شوند. تمامی فست فود هایی که امروزه در شهر تهران فعالیت می کنند، مشتری های ثابت خود را دارند. اگر شما قصد راه اندازی فست فود را دارید باید بدانید که مشتری ها تنها برای خوردن غذا پای در فست فود شما نمی گذارند بلکه به دنبال تجربه ای خوب هستند. با بررسی فست فود های خوب تهران می توانید برخی از ویژگی های خوب آن را الگوبرداری کنید و در فست فود خود به کار گیرید. با ما همراه باشید تا برخی از فست فود های خوب تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم.

فست فود های شناخته شده تهران

پیتزا خاتون

پیتزا خاتون یکی از بهترین فست فود های تهران است که در آن تنوع غذا و پیتزا بسیار زیاد است. غذا ها و پیتزا های این فست فود دارای کیفیت بسیار بالایی است چراکه در آن از بهترین مواد اولیه و تازه استفاده می شود. این فست فود در شهر تهران دارای ۳ شعبه ی مختلف است و هر یک از آن ها دسترسی خوبی به نقاط مهم شهر دارد. اگر قصد دارید به این فست فود بروید حتما سیب زمینی تنوری و پیتزا استیک خاتون را سفارش دهید چراکه یکی از بهترین گزینه های منوی این فست فود است.
جای پارک خودرو به راحتی پیدا می شود. در این فست فود ناهار و شام سرو می شود. اگر می خواهید با خانواده به این مکان بروید باید بدانید که محیط خانوادگی آن بسیار مناسب است. قیمت غذاهای این فست فود در سطح متوسط قرار دارد.
آدرس: تهران، خیابان شریعتی، رو به روی حسینیه ارشاد، شماره ۱۱۱۶
شماره تلفن: ۲۲۲۲۲۲۱۰، ۲۲۲۲۲۸۸۸

پیتزا خاتون

پیتزا خاتون

کافه رستوران تانیا

اگر می خواهید قراری دو نفره داشته باشید و غذای بی نظیری را میل کنید، کافه رستوران تانیا یکی از بهترین گزینه ها در تهران است چراکه فضای این فست فود بزرگ است. لازم به ذکر است که دکوراسیون داخلی این فست فود روشن است و از عناصر شاد در رنگ آمیزی دیوار ها و میز ها و … استفاده شده است. پیتزا هایی که در تانیا ارائه داده می شود، دارای خمیر نازک است که طعم بی نظیری دارد. این پیتزا ها برای یک نفر کافی است.
در صورتی که به برگر ها علاقه دارید می توانید اسموکی برگر های این فست فود را امتحان نمایید. منوی این رستوران همچون فست فود است و در آن نوشیدنی های طبیعی ارائه داده می شود. جالب است بدانید که این رستوران صبحانه نیز ارائه می دهد، بنابراین برای صرف صبحانه می توانید این کافه رستوران را انتخاب نمایید. از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر در این مکان صبحانه سرو می شود.
آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، رو به روی بامداد، پلاک ۱۷
شماره تلفن: ۲۶۷۰۹۵۵۱

 

کافه رستوران تانیا

کافه رستوران تانیا

همچنین بخوانید: سفارش آنلاین فست فود


برگر هاکوپیان

اگر می خواهید بهترین برگر های تهران را میل کنید، حتما سری به برگر هاکوپیان بزنید. بهتر است بدانید که این فست فود جایی برای نشستن ندارد و هر ساعتی که به هاکوپیان سر بزنید با مشتری های زیادی رو به رو می شوید. غذا های خوشمزه ی این رستوران به انتظار برای غذا می ارزد. در این مکان سرویس ناهار و شام ارائه داده می شود. اگر پول نقد همراهتان نداری نگران نباشید، چراکه کارت خوان موجود است.
آدرس: تهران، بالاتر از سید خندان، خیابان خواجه عبدالله انصاری، ابوذر غفاری شمالی، پلاک ۴۹
شماره تلفن: ۲۲۸۴۹۳۷۵، ۲۲۸۷۲۹۹۲

برگر هاکوپیان

برگر هاکوپیان

پیتزا میخوش

پیتزا میخوش انواع پیتزا های حجیم با ضخامت زیاد را سرو می کند که طعم بی نظیری نیز دارد. اگر قصد دارید به این فست فود مراجعه کنید باید بدانید که بزرگ ترین پیتزا های تهران در این مکان پخته می شود. سس های مخصوصی در میخوش آماده می شود که طعم بی نظیری دارد و اکثر مشتری ها جذب طعم بی نظیر این سس ها می شوند. برگر ها و ساندویچ های خوشمزه ای در این فست فود ارائه داده می شود. فراموش نکنید که قیمت های غذا در این فست فود در حد متوسط است. در صورتی که منزل شما نزدیک این فست فود قرار دارد باید بدانید که به صورت رایگان می توانید از سرویس تحویل استفاده کنید.
آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، جنب بانک ملت
شماره تلفن: ۸۸۰۲۳۵۹۶

پیتزا میخوش
فست فود ای تی اف

فضای داخلی فست فود ای ی اف بسیار بزگ است و غذا های با کیفیت و پرسنل مجرب آن باعث جذب مشتری می شود. پیتزای استیک و باربیکیو همچنین ساندویچ روسپیف این فست فود بی نظیر است. اگر با فرزندتان به این فست فود می روید باید بدانید که محلی جالب برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است که این امکان را فراهم می کند که پدر مادر ها با خیال راحت غذای ود را میل نمایند. در این مکان اینترنت رایگان در اختیار مشتری ها قرار داده می شود.
آدرس: تهران، بلوار فردوس، نبش رامین جنوبی، پلاک ۲۳
شماره تلفن: ۴۴۰۰۶۶۴۰

فست فود ای تی اف

اشتراک:

نظرات بسته اند