فست فود های برتر و معروف تهران کدام اند؟

0

در تهران فست فود های متعددی وجود دارند که طرفداران بسیاری دارند. اکثر این فست فود های موفق روزی از مشاوران راه اندازی فست فود کمک گرفته اند و با استفاده از راه کار های اصولی آن ها توانسته اند که امروز کسب و کار خود را داشته باشند. بی شک مشاوران راه اندازی فست فود می توانند، موفقیت یک برند را تضممین نمایند.
احتمالا شما هم برای گردش و تفریح و حتی خرید، بیرون رفته باشید، در بین راه احساس گرسنگی می کنید و یا دوستی را می بینید که مایلید در کنار هم غذایی میل کنید. تمامی فست فود ها و رستوران های شهر را نمی شناسید بنابراین لازم است، برخی از فست فود ها و رستوران های شهر را به شما معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید با خاطری آسوده به آن ها مراجعه کنید و غذای مورد پسند خود را میل نمایید. با ما همراه باشید.

مرغ سوخاری کوپال

مرغ سوخاری کوپال یکی از فست فود های مجهز و بسیار پیشرفته دستگاه های آماده سازی و طبخ است که مرغ سوخاری را به طعمی بی نظیر و متفاوت به مشتری هایش ارائه می دهد. کارکنان این فست فود افرادی با تجربه و متخصص هستند که غذا ها را به بهترین نحو ممکن سرو می کنند. استفاده از تجهیزات روز دنیا و کارکنان متخصص سبب شده است که بتواند بهترین غذا ها را در اختیار مشتری ها قرار دهد. اگر مسیرتان به شهرک غرب برخورد کرد حتما سری به این فست فود بزنید، چراکه از خوردن غذا های مرغ سوخاری کوپال پشیمان نخواهید شد.
آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوتر فرحزادی، بالا تر از بلوار دریا، نبش بهاران ۲، پلاک ۲۱
شماره تلفن: ۸۸۶۸۲۴۲۴
شماره تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۱۱۸۹۶۶

مرغ سوخاری کوپال

مرغ سوخاری کوپال

پیتزا پرپروک

در سال ۱۳۷۶ رستورانی به اسم پرپروک در منطقه ی سعادت آباد افتتاح شد. در آن زمان هیچ کس باور نداشت که این فست فود در این خیابان بتواند موفق شود. طعم غذا های این فست فود بسیار خلاقانه و تازه بود که از همان اول مورد توجه مشتری ها قرار گرفت. یکی از ایده های خلاقانه این فست فود سس های مخصوص بود که در سال ۱۳۷۶ ایده ای نو بوده است. تغییر در شکل ارائه ی پیتزا به صورت مربع و معرفی پیترا پنجره ای ، یکی دیگر از نوآوری هایی بود که در شهرت بیشتر پرپروک سعادت آباد تاثیرگذار شد .
پس از سال های اولیه ی شروع فعالیت و به علت استقبال دوستداران پرپروک، این فست فود در شعبه های مختلف در سطح شهر تهران گسترش یافت. فرآیند گسترش رستورانهای زنجیره ای پرپروک با تاسیس شعبه ی محمودیه (اتوبان چمران ،ابتدای خیابان الف) آغاز گردید و برنامه های توسعه ی برند و شعب رستورانها به صورت پیوسته ادامه دارد . در طی سال ها ارائه ی محصولات یکسان در تمامی شعبه های گوناگون انجام شده است و کلاس ها آموزشی نیز برای پرسنل برگزار شده است. در این فست فود اینترنت رایگان نیز در دسترس است. همچنین کارت خوان نیز در دسترس قرار دارد. در صورتی که منزل شما در این محدوده باشد می توانید غذای خود را در محل زندگی خود به صورت رایگان تحویل بگیرید.
آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، چهار راه شهرداری
شماره تلفن: ۲۲۰۹۳۲۰۵

پیتزا پرپروک

پیتزا پرپروک

پیتزا پاشا

در خیابان مطهری، پیتزا پاشا قرار دارد که یکی از فست فود های قدیمی و خوشمزه در مرکز تهران است. تمامی غذا های فست فودی نظیر پیتزا، ساندویچ و حتی میگو نیز در این محل تهیه و در اختیار مهمانان قرار می گیرد. محیط صمیمی این فست فود، موجب شده است که به پاتوقی خوب برای قرار های دوستان مبدل شود. این فست فود در روز های تعطیل و در آخر هفته ها بسیار شلوغ است و برای خوردن غذا در کیفیتی مناسب و بسیار خوش طعم پیتزا پاشا انتخابی مناسب خواهد بود. سرویس رایگان این فست فود در صورتی که نزدیک فست فود باشید، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در این محل جای پارک به راحتی یافت نمی شود. کارتخوان نیز در این مکان موجود است و نیازی به پول نقد ندارید. برای رفتن به این فست فود رزرو تلفنی نیز ممکن است.
آدرس: تهران، مطهری، نرسیده به سهروردی، خیابان جهانتاب
شماره تلفن: ۸۸۷۴۲۳۶

پیتزا پاشا

پیتزا پاشا

فست فود باگت

فست فود باگت یکی از فست فود های معروف در شهر تهران است که دارای فضا و دکوراسیون بی نظیر می باشد. این فست فود با داشتن فضای زیبا و جذاب مشتری ها را در وهله ی اول به خود جذب می کند. همچنین غذا های آن طعمی عالی دارد. پیتزا های فست فود باگت دارای طعمی خاص و تازه است. لازم به ذکر است که کوردن بلو و استیک آن نیز را حتما از دست ندهید.
آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، نرسیده به بلوار کاوه
شماره تلفن: ۸۱۰۳۰

فست فود باگت

فست فود باگت

اشتراک:

نظرات بسته اند