فست فودی برای طرفداران تیم استقلال

0

رفتن به رستوران و انتخاب بهترین میز و صندلی رستورانی همراه با سفارش غذاهای لذیذ از جمله تفریحات مرسوم در سراسر دنیا است. در این میان رفتن به رستورانهای خاص لذت دورهمی های دوستانه را چندین برابر می کند.

در این میان رستورانهایی که توسط اشخاص معروف اداره می شوند، تجربه ای خاص از رستوران گردی را نصیب شما خواهند کرد. افراد معروف در سراسر دنیا همزمان با فعالیتشان یا در زمان بازنشستگی، اقدام به راه اندازی رستوران و کافی شاپ می کنند. محبوبیت شخص در رونق هرچه سریعتر رستوران تاثیر به سزایی دارد.

اما بسیار هیجان انگیز است در رستورانی غذا میل کنید که بازیکن فوتبال یا بازیگر مورد علاقه تان آنرا اداره می کند! حال اگر استقلالی باشید یا نباشید باید فست فودهای نامبرتن که توسط علیرضا منصوریان اداره می شوند را امتحان کنید.

فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان

فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان

فست فودهای زنجیره ای نامبرتن علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان پس از کناره گیری از دنیای فوتبال که با حاشیه های بسیار زیادی همراه بود، رستوران داری را پیشه ی اصلی خود قرار داد. البته این بازیکن و مربی سابق تیم استقلال، پیش از کناره گیری از فوتبال نیز رستوران داری می کرد. اما در نهایت کناره گیری او از این ورزش باعث شد بیشتر روی این کار تمرکز کرده و برند خود را توسعه بدهد.

5فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان

2فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان

منصوریان سالها پیش صاحب یک رستوران سنتی به نام اسپادانا بود که بعدها تصمیم گرفت با تحقیق بیشتر در حوزه ی رستوران داری برند خاص خودش را ایجاد کند. او در مهرماه سال 1390 اولین شعبه ی فست فود نامبرتن را در محله ی نارمک افتتاح کرد.
او سالها بعد برند خود را توسعه بخشید و شعب سعادت آباد و غرب را راه اندازی کرد. به تازگی هم این چهره ی فوتبالی کشور، شعبه ی تجریش را که در مجتمع ارگ واقع شده است را افتتاح کرد.
فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان دارای محیطی شاد و فوتبالی است که برخلاف تصور در رنگامیزی آن اصلا از رنگ آبی استفاده نشده است. در فضای فست فود بهترین میز و صندلی رستورانی در رنگهای مختلف به غیر از آبی چیده شده اند تا جوی شاد و دوستان خلق شود.

3فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان

3فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان

در مجموعه فست فودهای زنجیره ای نامبرتن انواع ساندویچ ، پیتزا، برگر، سوخاری و دبل دان ( ساندویچ بدون نان ) با بهترین کیفیت و طعم ارائه می شود. او با ارایه ی دبل دان سبک غذایی جدیدی را معرفی کرده است و با استقبال روز افزون علاقه مندان به این صنعت روبرو شده است. هدف او در فست فود نامبرتن ، رضایت مشتریان با ارایه ی غذایی سالم  و خوشمزه با استفاده از بهترین و تازه ترین مواد اولیه است.
در آخر باید به نام فست فود نامبرتن اشاره کنیم که عدد 10 شماره ی پیراهن منصوریان در تیم استقلال بوده است.

تلفن شعب

شعبه سعادت آباد :88681414

شعبه نــــــارمـــک :77131414

شعبه تجـــریــــش :22396654

شعبه غـــــــــــرب :44971404

آدرس سایت: www.mansourian10.com

2فست فود نامبرتن منصوریان

4فست فود نامبرتن منصوریان

5فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان

5فست فود نامبرتن علیرضا منصوریان

اشتراک:

نظرات بسته اند