فست فود عطاویچ و غول خوشمزه

1

در جوامع امروزی رستوران ها و فست فود های مختلفی در شهر های مختلف دیده می شود. با این حساب صاحب رستوران ها و فست فود ها موظف اند برای جذب بیشتر مشتری, در طراحی دکوراسیون مغازه شان کوشا باشند. حتی دکوراسیون داخلی فست فود کوچک نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر مایل هستید که در رستوران و یا فست فود خود, رفت و آمد مشتریان بسیاری را ببینید لازم است طراحی دکوراسیون فست فود را به صورتی انجام دهید که جذاب باشد. مشتریان تا زمانی که طعم غذای فست فودی را نچشیده اند, تنها به دلیل تمیزی و دکوراسیون جذاب یک رستوران جذب آن می شوند.

فست فود عطاویچ

در ادامه با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی فست فوود عطاویچ بپردازیم. مدتی طولانی است که فست فود عطاویچ تبلیغات متنوعی داشته است, که تا به امروز با استقبال خوبی از مردم رو به رو شده است. مسیله ای که در این محصول وجود دارد, تمایز در ارایه محصول است. یکی از مهم ترین دلایلی که توجه ها به سمت فست فود عطاویچ متمرکز شد, تولید و فروش ساندویچ های همبرگر خیلی خیلی بزرگ بود که با تبلیغات یک غول خوشمزه شناخته شد. شعار یک غول خوشمزه ارتباط بسیار خوبی بین مردم و رستوران برقرار کرد که در بازار رقابتی این صنعت, امتیازی بالا را از آن خود کرد. تا مدت ها مردم راجع به چیز عجیبی که برای اولین بار دیده بودند با یکدیگر صحبت می کردند.
جالب است بدانید که ساندویچ های غول عطاویچ اهرم بازاریابی فوق العاده ای برای این برند به حساب می آید که حتی در کارگاه آفرینش یک برند قدرتمند به صورت کامل درباره ی این موضوع بحث و گفتگو شد. امروزه به دلیل داغ بودن بازار فست فود و کافی شاپ هر شخصی و یا هر جوانی ایده ی تاسیس یک فست فود و یا کافی شاپ را در سر می پروراند. فست فود و رستوران و کافی شاپ از صنایع پولساز در دنیا به حساب می آیند و با توجه به محدودیت های تفریحی در کشور ایران, بیشتر مردمان برای تفریح, به سمت غذای فست فود کشیده می شوند. در شهر بزرگ تهران, گزینه های بسیاری برای انتخاب فست فود دیده می شود که هر روز بر تعداد فست فود های این شهر اضافه می شود. لازم به ذکر است که در شهر های دیگر نیز شاهد پیشرفت روز افزون فست فود ها هستیم.

عطاویچ

عطاویچ

بهتر است بدانید که برند های حوزه رستوران داری آنقدر ضعیف کار می کنند که اگر برند جدیدی با رعایت اصول ساده ی بازاریابی پا به این عرصه بگذارد, به سادگی می تواند مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. لازم به ذکر است که فست فود عطاویچ تنها با رعایت چند اصول ساده در بازاریابی توانسته است سود آوری قابل توجهی را به ارمغان آورد. امروزه این فست فود پرطرفدار و موفق 20 شعبه در شهر تهران و 2 شعبه در شهر کرج و 10 شعبه ی دیگر در شهر های کختلف کشور ایران دارد. همانطور که می دانید فست فود عطاویچ در حوزه ی فرانچایز کردن اقدامات خوبی را صورت داده است. بهتر است بدانید که در کشور ما به اصول فرانچایزینگ اهمیت درست و اصولی داده نشده است البته برخی از برند ها در اول و شروع کار به این مسیله اهمیت ویژه ای داده اند ولی در راه زجیزه ای کردن فست فود و یا رستوران خود با مشکل بزرگ رو به رو شده اند. رستوران پدر خوب و رستوران خاتون از جمله ی این رستوران ها هستند. رستوران های مذکور در حال اصلاح روند فریاچازینگ برند خود هستند.
رستوران عطاویچ از معدود رستوران هایی است که با تبلیغات تلویزیونی گسترده بین مردم شناخته شده است. این فست فود برای داشتن محیطی گرم و دلچسب, هزینه ی بسیار گزافی پرداخت کرده است. در کنار تمامی این مسایل این فست فود به محیط دیجیتالی توجه ویژه ای داشته است که به روز بودن خود را از طریق طراحی اپلیکیشن عطاویچ و همچنین سفارش آنلاین به نمایش گذاشته است.
اکثر فست فود ها شما را در ماسبه ی قیمت غذا و پرداخت آن فریب می دهند, به صورتی که پس از درج قیمت غذا در فاکتو, قیمت حق سرویس و مالیات به قیمت غذا را اضافه می کنند که مسیله ای ناراحت کننده را برای مشتری به همراه دارد. یکی از مهم ترین نکات مثبت فست فود عطاویچ, این است که قیمت غذا بدون حق سرویس و ارزش افزوده مالیات در فاکتور است, این بدین معنی است که شما دقیقا قیمتی که در منو ذکر شده است را پرداخت می کنید. برای چنین روشی به فست فود عطاویچ باید تبریک گفت. دکوراسیون فست فود عطاویچ خود به تنهایی باعث شده تا سیل عظیمی از مردم به سمت این فست فود کشیده شوند.

 

عطاویچ

عطاویچ

حال به بررسی نکات منفی این فست فود می پردازیم. با ما همراه باشید. همانطور که می دانید فست فود عطاویچ با محصول غول خود را متفاوت نشان داده و بین مردم شناخته شده است. اما تصویر تبلیغاتی با محصول اصلی شباهت چندانی ندارد. تصویر ساندویچی در طبقات زیاد است در حالی که سادویچ اصلی از لحاظ پهنا بزرگ است که اشتباهی بزرگ در این برند می باشد. عطاویچ می تواست عکس واقعی ساندویچ های غول خود را بر سر در رستوران نصب کند تا به راحتی قابل شناسایی باشد. مشتریانی بسیاری وجود دارند که اسم فست فود عطاویج را فراموش کرده اند, با این حال همچنان شاهد افرادی هستیم که می گویند بریم غول بزنیم. پس بهتر است فست فود عطاویچ هویت بصری را بر ساندویچ های غول خود متمرکز نماید.
یکی دیگر از نکات منفی این فست فود آن است که علاوه بر دکوراسیون فست فود عطاویچ می بایست منو و کیفیت یکسانی در غذا های شعبه های مختلف خود داشته باشند که این مسیله موجبات نارضایتی برخی از مشتریان را فراهم اورده است که آسیب جدی را به برند فست فود عطاویچ وارد می کند.

اشتراک:

۱ دیدگاه